Stohování oboustranné europalety

Stohování oboustranné europalety

Oboustranná stohovatelná europaletová paleta je vyrobena z polyethylenu o vysoké hustotě v jednom vstřikovacím lití, stabilní a dlouhá životnost. Oboustranná struktura, obě strany lze použít, což výrazně zlepšuje efektivitu přenášení. Dobrá strukturální pevnost a odolnost proti nárazu, takže dynamické a statické zatížení daleko za tradiční palety. Jsou široce používány při skladování zboží ve vysokorychlostních skladech.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

stohovatelná paleta eura


Parametr 1210SW-B

Typ

Odvětrávaná paluba

Styl

Dvojitá tvář

Materiál

PP

Vysokozdvižný vozík

4 způsob vstupu

Handlift

nefunguje


POČET / Kontejner

20 'GP

150 ks

40'GP

300 ks

40'HQ

374 ks

Modelka

Rozměr (mm)

Nosnost

L

W

H

Hmotnost

Dynamické zatížení

Statické zatížení


1210SW-B

1200

1000

150

20,50 kg

2 T

6 Tstohovatelná paleta eura

stohovatelná plastová paleta eura_ 副本


Oboustranné oboustranné plastové palety jsou vyrobeny z polyethylenu o vysoké hustotě v jednom vstřikovacím lití, stabilní a dlouhá životnost. Oboustranná struktura, obě strany lze obracet k použití, což výrazně zlepšuje efektivitu přenášení. Dobrá strukturální pevnost a odolnost proti nárazu, takže dynamické a statické zatížení daleko za tradiční palety. Jsou široce používány při skladování zboží ve vysokorychlostních skladech.


paleta použitá v CNSIC_ 副本


Dvojitá čelní paleta je vynikajícím řešením pro těžká břemena. Díky své robustní konstrukci je paleta odolná proti nárazu a během přepravy je schopna nést zatížení až 2 000 kg a statické skladování až 6 000 kg. Tato vysoce výkonná paleta je také ideální pro přepravu, skladování a stohování velkých pytlů, jako je sůl, cukr, cement, pytle na mouku atd.Hot Tags: stohování oboustranné europalety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like