Stohovatelné plastové palety

Stohovatelné plastové palety

stohovatelné plastové palety Výrobky se obvykle skladují v pytlích pro skladování mouky, rýže, soli nebo cementu. Pro větší skladování bude paleta dobrou volbou
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Stohovatelné plastové palety Výrobky se obvykle skladují v pytlích pro skladování mouky, rýže, soli nebo cementu. Pro větší skladování bude paleta dobrou volbou. Obvykle však bude každá taška kolem 50 kg, pro nakládání je třeba plastových palet pro náročné použití. Produkt sáčků se však díky nerovnoměrné síle snadno deformuje. Reverzibilní paleta by byla dobrou volbou, jak se tomuto problému vyhnout. Mnoho našich klientů v Chile používá vratnou paletu pro svůj sklad. Paleta je oboustranná, stejná a spodní.


Položka stohovatelné plastové palety
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
materiál hdpe
hmotnost 20,5 kg
statické zatížení 6t
dynamické zatížení 1,5 t
barva standardní modrá

DSC_0136_ 副本

stohování plastových palet trvá asi 10krát více než dřevěné palety. Jsou hospodárné i šetrné k životnímu prostředí

QQ 图片 20150718102026

Může být použit pro skladování, nakládku a přepravu zboží. Je to jedno z nezbytných logistických zařízení v moderní logistice a skladování. Vzhled plastových palet odpovídá potřebám ochrany životního prostředí.


LOGO COCA COLA

Použití plastových palet namísto dřevěných palet může snížit nejlepší produkty pro poškození lesa; je to nevyhnutelný produkt pro přizpůsobení se rozvoji logistického průmyslu. Díky neustálému posilování koncepce bezpečnosti potravin má zdravotní průmysl vysoké požadavky na hygienu.

QQ 图片 20170608104232Hot Tags: stohovatelné plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit