Stohovatelná odolná plastová paleta

Stohovatelná odolná plastová paleta

Plastové podnosy se stávají stále více populárnějšími na speciálním komoditním trhu, jako je skladování, jídlo, medicína,
Chat teď

Podrobnosti o produktu

stohovatelná oboustranná plastová paleta

221


Položka dvojitá plastová paleta
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
materiál hdpe
hmotnost 20,5 kg
statické zatížení 6t
dynamické zatížení 1,5 t

DSC_0136_副本

Vyrobeno z panenského polyethylenu o vysoké hustotě pro dlouhou životnost, panenský materiál pro rozměrovou stabilitu v teplotách od -40 ° F do +140 ° F, krátce do +194 ° F (-40 ° C až +60 ° C, krátce nahoru) do +90 ° C). Jednorázové vstřikování, silné a trvanlivé.


Čtyřcestný vstup nabízí pohodlný všestranný vchod, 4cestný vysokozdvižný vozík.


QQ图片20150718102026


Plastové podnosy se stávají stále více populárnějšími na speciálním komoditním trhu, jako je skladování, potravinářství, medicína, strojírenství a další průmyslová odvětví, a podle požadavků různých továren lze plastové podnosy zpracovávat do různých barev, tištěných odpovídajícími logo společnosti a logo.


GetInternalImage (1)

Pokud stohovatelná trvanlivá plastová paleta vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců stohovatelných palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: stohovatelná trvanlivá plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit