Rýže používejte stohovatelnou plastovou paletu

Rýže používejte stohovatelnou plastovou paletu

Paleta 1210SW-B pro těžká zatížení byla navržena jako skutečný všestranný stroj nabízející vysoký výkon.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Rýže používají stohovatelnou plastovou paletu


Paleta 1210SW-B pro těžká zatížení byla navržena jako skutečný všestranný stroj nabízející vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží

800.jpg

položka oboustranná plastová paleta
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
hmotnost 20,5 kg
statické zatížení 6t dynamické zatížení 1,5 t
materiál hdpe

. Kromě toho se široce používá pro stohování, jako je stohování pytlů, stohování krabic atd. Vysoká rázová houževnatost této plastové palety významně snižuje riziko poškození při takové nesprávné manipulaci, a tak prodlužuje životnost. Po použití se snadno čistí a používá se hlavně pro stohování ve skladu s vysokým zatížením.


stoh s taškami s několika využití palety_ 副本 .jpg

Paletová operace nejen výrazně zlepšuje účinek nakládky a vykládky, ale také implementaci formy budovy skladu, strukturu lodi, nakládací a vykládací zařízení železnice a dalších druhů dopravy a organizaci řízení.

HTB1ZsLDa1EJL1JjSZFGq6y6OXXaW_副本

Pokud jde o obaly zboží, podporuje se standardizace a modularizace obalů a významný dopad budou mít i obecné výrobní činnosti jiné než nakládka a vykládka.

IMG_5679_副本

Jak se výrobní zařízení stává sofistikovanějším, automatizace se stává stále více a více, plánování výroby se stává stále silnějším a metody řízení se postupně zdokonalují a stává se práce na manipulaci mezi procesy a dodáváním materiálů a polotovarů na výrobní linku. stále důležitější.

Hot Tags: plastová paleta stohovatelná, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like