Plastová paleta pro těžkou manipulaci

Tato stohovatelná plastová paleta široce používaná pro stohování solí, cukru, cementu a mouky a stohování a protipožární odolnost tak, aby byl sklad bezpečný.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžká vratná plastová paleta


velikost 1400x1200x150mm
materiál HDPE
hmotnost 26,5 kg
statické zatížení 6t
dynamické zatížení 1,5-2t

HTB1ZsLDa1EJL1JjSZFGq6y6OXXaW_副本

Tato stohovatelná plastová paleta široce používaná pro stohování solí, cukru, cementu a mouky a stohování a protipožární odolnost tak, aby byl sklad bezpečný. dvoustranná paleta je vynikajícím řešením pro těžké zatížení, dynamické zatížení 2000kg, statické zatížení 6000kg. Také může 4-cestný vstupní vysokozdvižný vozík, snadno se pohybovat ve skladu.

89

Stánek mouky používá plastové paletové dodávky pro Coca Cola, mlýn na mléko apod. A export do Keni, Chile atd. S certifikátem ISO SGS a naše zákaznické offen navštívit naši továrnu, abychom zkontrolovali kvalitu palet.

IMG_5679_副本

Je-li těžké pracovní obousměrné plastové palety vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů stohovatelných palet v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: heavy duty reversible plastic palet, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit