Skládací plastová paleta pro vysoké zatížení

Skládací plastová paleta pro vysoké zatížení

Tato těžká modrá stohovatelná plastová paleta je vhodná pro skladování mouky a mletých pytlů s certifikátem ISO SGS.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžké modré stohovatelné plastové palety jsou často vyrobeny z nového HDPE nebo recyklovaného PET (lahve na pití). Obvykle jsou extrémně odolné, vydrží stovky výletů a více a odolávají povětrnostním vlivům, hnilobě, chemikáliím a korozi.

221

  • velikost 1200x1000x150mm

  • materiál hdpe, hmotnost 20,5 kg

  • statické zatížení 4t, dynamické zatížení 1t

  • Záruka 3 roky, barva standardně modrá


Plastové palety jsou dalším vývojem přepravních platforem na úrovni nákladu. Společnosti, které přijaly plastové palety jako svou primární přepravní platformu, snížily své celkové náklady na podnikání (TCOB) a zvýšily udržitelnost svého dodavatelského řetězce díky mnoha kvantifikovatelným výhodám plastu.

DSC_0136_

Modrá stohovatelná plastová paleta Thisheavy duty je vhodná pro skladování mouky a mletých pytlů s certifikátem ISO SGS.
Chile customer usage pics_

Pokud těžká modrá stohovatelná plastová paleta vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za nízkou cenu z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů stohovatelných palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, neváhejte si vychutnat naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: těžká modrá stohovatelná plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like