Mouka stohovatelná plastová paleta

Mouka stohovatelná plastová paleta

Stohovatelné palety jsou ideální pro stohování, přepravu a statické skladování.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Mouka stohovatelná plastová paleta

Stohovatelné palety jsou ideální pro stohování, přepravu a statické skladování. Jsou navrženy tak, aby umožnily stohování jedné plně naložené palety na druhou, aby se maximalizovala vertikální skladovací kapacita nákladního automobilu, skladu nebo distribučního centra.

Stohovatelné palety proto musí nabízet pevnou a odolnou konstrukci, která pojme těžké náklady bez poškození podkladového zboží.

stackable pallet

Položky
velikost 1200x1000x150mm
MateriálHdpe
Hmotnost
20,5 kg
statické zatížení6t
dynamické zatížení1,5 t
BarevModré


plastic pallet

heavy duty pallet


stack use pallet

Integrace stohovatelných plastových palet do procesů manipulace s materiálem má řadu výhod. Maximalizací prostoru ve vašem zařízení vám mohou poskytnout více prostoru pro vybavení a stroje, které potřebujete k růstu provozu. Vysokozdvižný vozík může zvednout a naložit několik stohovatelných palet najednou, což může ušetřit čas a výrazně snížit náklady na pracovní sílu.

Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z plastu, mouka stohovatelné použití Plastové palety jsou méně náchylné ke kontaminaci - neexistují žádné praskliny nebo štěrbiny, které by mohou zachytit bakterie nebo podpořit růst plísní. Plastové palety se také snadno čistí ručně nebo strojem, což vám umožní rychle je po každém použití vrátit do provozu.

Hot Tags: mouka stohovatelná použít plastovou paletu, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit