Mouka stohovatelná pomocí plastové palety

Mouka stohovatelná pomocí plastové palety

Stohovatelné palety jsou ideální pro stohování, dopravu a statické skladování.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Stohovatelné palety jsou ideální pro stohování, přepravu a statické skladování.' jsou navrženy tak, aby umožňovaly stohování jedné plně naložené palety na druhou, aby se maximalizovala vertikální skladovací kapacita kamionu, skladu nebo distribučního centra.

stackable pallet

Položka
velikost 1200 x 1000 x 150 mm
materiálhdpe
hmotnost
20. 5 kg
statické zatížení6t
dynamické zatížení1.5t
barvamodrý

V důsledku toho musí stohovatelné palety nabízet pevnou a odolnou konstrukci, která pojme těžká břemena, aniž by došlo k poškození podkladového zboží.

plastic pallet

Integrace stohovatelných plastových palet do procesů manipulace s materiálem má řadu výhod. Maximalizací prostoru ve vašem zařízení vám mohou poskytnout více prostoru pro vybavení a stroje, které potřebujete pro růst vašeho provozu. Vysokozdvižný vozík dokáže zvednout a naložit několik stohovatelných palet najednou, což může ušetřit čas a výrazně snížit vaše náklady na práci.

heavy duty pallet

Protože jsou vyrobeny z plastu, jsou tyto palety méně náchylné ke kontaminaci - neexistují žádné trhliny nebo trhliny, které by mohly zachytit bakterie nebo podpořit růst plísní. Plastové palety se také snadno čistí ručně nebo strojem, což vám umožňuje jejich rychlé opětovné použití po každém použití.

stack use pallet


Hot Tags: plastová paleta stohovatelná, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like