Mlýnský mlýn Použijte stohovatelnou plastovou paletu

Mlýnský mlýn Použijte stohovatelnou plastovou paletu

Dvoustranná plastová paleta byla navržena jako skutečná všestranná paleta, která nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

mouku používají stohovatelné plastové palety

8005

velikost 1400x1200x150mm
hmotnost 28 kg
statické zatížení 6t
dynamické zatížení 1,5 t
materiál HDPE

Plastová paleta s dvojitou plochou je univerzálně použitelná v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží. Navíc, široce používá pro stohování, jako jsou stohování pytlů, stohování boxů apod.

stack with bags with several pallet usage_副本

Stohovatelná plastová paleta je snadno čistitelná a používá se hlavně pro skladování ve skladech s vysokým zatížením a prošla certifikátem SGS ISO

4-cestný vysokozdvižný vozík, snadno se pohybuje ve výrobním závodě.

IMG_5679_副本


Pokud mouku používat stohovatelné plastové palety vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů stohovatelných palet v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Bezplatné užívání našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: mouku mletí použití stohovatelné plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like