Sáčky na moučky Stohovatelné Použití Plastové palety

Sáčky na moučky Stohovatelné Použití Plastové palety

Tato stohovatelná plastová paleta je vhodná pro mlecí mouku, průmyslový průmysl pro skladování s certifikátem potravin SGS FDA.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

mouky sáčky stohovatelné použití plastové palety


221


Položka stohovatelná plastová paleta
velikost 1400x1200x150mm
hmotnost 26,5 kg
materiál panenský pp
statické zatížení 6t
dynamické zatížení 2t


Tato plastová paleta byla navržena jako skutečná všestranná konstrukce, která nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených obvodech, výrobních závodech a distribuci zboží. Navíc, široce používá pro stohování, jako jsou stohování pytlů, stohování boxů a tak dále.


Po desetiletí se skladování a průmyslové operace opíraly o dřevěné palety pro jejich skladování a přepravu. Existují však určité nevýhody dřevěných palet včetně omezené trvanlivosti, příležitostné neschopnosti splnit dnešní hygienické normy a potenciální zranění způsobená třískami dřeva.

Mnoho společností provádí přechod na palety vyrobené z plastových látek - například polyethylen s vysokou hustotou (HDPE), polyethylen s nízkou hustotou (LDPE), polypropylen (PP), směsi kopolymerů a různé recyklované plasty.

GetInternalImage (1)


Tato stohovatelná plastová paleta je vhodná pro mlecí mouku, průmyslový průmysl pro skladování s certifikátem potravin SGS FDA.


Nové plastové + elastomerové protiskluzové rohože, které pomáhají udržovat palety z klouzavé vidlice a navzájem během přepravy a jsou stohovatelné pro efektivní skladování

IMG_5679_副本

Pokud mouky sáčky stohovatelné použití plastové palety vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů stohovatelných palet v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Bezplatné užívání našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: mouka tašky stohovatelné použití plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like