Oboustranná těžká plastová paleta

Oboustranná těžká plastová paleta

Oboustranné palety jsou palety s plnějším dnem než s devíti nohami s otevřeným dnem
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Oboustranná těžká plastová paleta


Popis výrobku

Tento druh oboustranné plastové palety pro velké zatížení je vyroben z vysoce kvalitních materiálů s vynikajícím zpracováním. K zajištění bezpečnosti při provozu využívá protikorozní design s oblými rohy. Kromě toho má vlastnosti vysoké kvality, silné ložiskové síly, snadného čištění, dlouhé životnosti, propracovaného designu, odolnosti proti korozi, ochrany životního prostředí a vysoce nákladově efektivní. Vysoká rázová houževnatost těchto plastových palet s dvojitou stranou pro velké zatížení významně snižuje riziko poškození při nesprávné manipulaci, a tím prodlužuje životnost. Po použití je snadné jej vyčistit a používá se hlavně pro stohování skladů s vysokým zatížením. Byl vyvinut jako skutečný všestranný pracovník, který nabízí vysoký výkon. Jedná se o univerzálně použitelné výrobní závody a distribuci zboží. Kromě toho je také široce používáno pro stohování, jako je stohování pytlů, stohování krabic atd.


QQ图片20150718102026


položkaOboustranná těžká plastová paleta
velikost1200x1000x150 mm
Weigt20,5 kg
materiálHDP
statické zatížení4t
dynamické zatížení1t



DSC_0136_副本

Oboustranné použití těžkých plastových palet

Chile customer usage pics_副本

Pokud hledáte vyšší úroveň bezpečnosti, nese také modely zpomalující hoření, stejně jako modely schválené FDA pro všechny vaše potřeby skladování potravin, nápojů nebo farmaceutických výrobků.

Proč používáme pro naše výrobky plast

Použitím správných, pečlivě vybraných formulací pryskyřice a v současné době poskytuje Double Sides Heavy Duty Plastic Pallet standardy, které daleko převyšují dosavadní průmyslové zkušenosti. Paletové modely, které lze použít jak v selektivním paprsku, tak i v pojezdových regálech při teplotách od -30 ° C do 50 ° C, přičemž jsou schopné absorbovat také vysokou úroveň nárazu vysokozdvižných vozíků. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby vydržely, přičemž opětovné použití má pro náš tým vysokou prioritu.


Hot Tags: oboustranné těžké plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit