Dvoustranná Heavy Duty plastová paleta

Dvoustranná Heavy Duty plastová paleta

Dvojitá oboustranná palety jsou palety s plnější dolní než devět kamaše otevřené spodní smyk styl palety
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dvoustranná těžká nákladní palety


QQ图片20150718102026

položkaStohovatelné plastové palety
velikost1200x1000x150mm
Plošná hmotnost20,5 kg
materiálHDPE
statické zatížení4T
dynamické zatížení1T

Chemikálie & mouky průmyslu plastových palet byl navržen jako skutečný univerzál, který nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřeném, výrobních závodů a zboží distribuce. Kromě toho široce používá pro stohování, jako jsou tašky, stohování, box, stohování a tak dále.

DSC_0136_副本

Nárazuvzdorný sílu této palety významně snižuje riziko poškození s tak nesprávným zacházením a tím prodlužuje životnost. Je to snadné čištění po použití a hlavně používané pro sklad stohování s vysokým zatížením.


Dvojitá oboustranná palety jsou palet s plnější dolní než devět kamaše otevřené spodní smyk styl palety. Jsou ideální pro lidi hledající větší podporu pro dvojité stohování nebo dopravníkové systémy, které vyžadují širší základnu.

Chile customer usage pics_副本


Je-li dvoustranná těžkých plastových palet uspokojí váš požadavek, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních stohovatelné palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: dvoustranná těžkých plastových palet, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like