Čína 4-cestný vstupní typ skladu skladové obousměrné stohovatelné plastové palety na prodej

Čína 4-cestný vstupní typ skladu skladové obousměrné stohovatelné plastové palety na prodej

4-cestný vstupní sklad skladování reverzibilní stabilizovatelná paleta, používaná pro jakýkoli druh zboží od potravinového druhu až po lékařský až nevhodný nebo mastný. Po použití je snadné ji čistit a nedovolí, aby se materiál poškozoval nebo znečistil.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Čína 4-cestný typ sklad skladování reverzibilní stohovatelné plastové palety na prodej

Obrázek 14.png

Název položky

Vratná plastová paleta 1210-SWD

Velikost

1200 * 1000 * 150 mm

Hmotnost

16kgs

materiál

HDPE

Dynamické zatížení

1 tunu

Statické zatížení

4 tuny

Barva

Standardní modrá, lze přizpůsobit

Logo

Hedvábné logo nebo jiné

1x20GP ks

150ks

1x40HQ ks

374ks

Čas doručení

15-20 dnů po potvrzení zálohy

Vzorek

Dostupné (náklady zaplacené kupujícím)

Balení

Podle vaší žádosti

Osvědčení

ISO 9001, SGS


Důvodem, proč mnoho pracovišť používá paletu, je, že jsou tak univerzální. Mohou být snadno nalezeny v celých skladech a v doručovacích centrech v této zemi. Problémem je, že i když jsou všestranné, dřevěné odrůdy mají tendenci hnilobit se nebo se zhoršovat v průběhu času. Plastová paleta je alternativou, kterou jsme obzvlášť nadšeni. Věříme, že vaše firma bude milovat sílu a podpořit nabídku těchto palet. Plastová paleta může být neuvěřitelně odolná, s hmotností tisíců kilogramů s našimi podpůrnými a distribučními modely. Máme standardní modely plastových palet, které budou pracovat s libovolným vozíkem na vysokozdvižné vozíky, regály nebo paletem. Materiál je vysoce odolný vůči jakémukoli druhu koroze nebo rozpadu. Může být použita pro jakýkoli druh zboží od potravinářského druhu až po lékařský až po nešikovné nebo mastné. Po použití je snadné ji čistit a nedovolí, aby se materiál poškozoval nebo znečistil. Plastové palety jsou také odolné proti ohni, aby byl sklad bezpečný. Pevnost a trvanlivost se při výměně dřevěných nebo plastových palet nezmění. Protože tyto plastové palety mohou jednoduše pracovat s jakýmkoliv typem paletového systému, mohou se snadno integrovat se stroji, které máte nyní.


图片15.png


Balení a doprava

图片16.png


Výroba a testování

图片17.png

Pokud je Čína 4 způsob vstupu typu sklad skladování reverzibilní stohovatelné plastové palety na prodej vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů stohovatelných palet v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.

Hot Tags: Čína 4 způsob vstupu typu sklad skladování reverzibilní stohovatelné plastové palety na prodej, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit