Pytle cementu zásobníku využití palety

Pytle cementu zásobníku využití palety

Navrhujeme stohovatelné plastové palety pro dopravu a manipulaci s těžkými břemeny. Určuje, zda ve skladu, výroby nebo výrobní prostředí.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

zásobník pytle cementu používají plastové palety

800.jpg

položka4 způsob plastové euro palety
velikost1400x1200x150mm
Hmotnost28kg
statické zatížení6t
dynamické zatížení1.5t

Navrhujeme stohovatelné plastové palety pro dopravu a manipulaci s těžkými břemeny. Určuje, zda ve skladu, výroby nebo výrobní prostředí. Jsou optimalizovány pro zásobník načítání a dopravníkové systémy.


Všechny dvojí tvář stohovatelné palety mají spodní běžců. Paleta může mít 2 nebo 3 běžci. To se mění s designem. To znamená, můžete skládat tyto plastové palety na dárek.


Opět navrhujeme všechny stohovatelné oboustranné plastové palety s konzistentní dolní. To zaručuje silnou a stabilní platformu. Samozřejmě palety zvládne vysoké zatížení účinky – statické a dynamické zatížení.

stack with bags with several pallet usage.jpgJe-li zásobník pytle cementu používají plastové palety uspokojí váš požadavek, Vítá vás Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních stohovatelné palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: cementu tašky zásobníku využití plastových palet, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit