4 way entry stohovatelná plastová paleta

4 way entry stohovatelná plastová paleta

1400x1200mm plastové palety dodávat šarže pro mouku Chile mlýn pro bagy stohovatelné použití s SGS FDA potraviny stupeň certifikátu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Dvojité strany stohovatelné plastové palety


Plastová paleta pro náročné použití zásobníku byla navržena jako skutečná všestranná paleta, která nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřených okruzích, výrobních závodech a distribuci zboží. Kromě toho, široce používá pro stohování, jako jsou tašky stohování, box stohování atd.

front2


Položkymoučné sáčky stohovatelné použití palety
Velikost1400x1200x150mm
Hmotnost26,5 kg
statické zatížení6t
dynamické zatížení1t


55


1400x1200mm plastové palety dodávat šarže pro mouku Chile mlýn pro bagy stohovatelné použití s SGS FDA potraviny stupeň certifikátu.


Vyrobeno z panenského polyethylenu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost, panenský materiál pro rozměrovou stabilitu při teplotách od -40 °F do +140 °F, krátce až +194 °F (-40 °C až +60 °C, krátce do +90 °C). Jednoduché vstřikování, silné a trvanlivé.

IMG_5679_副本

Díky vynikajícímu poměru hmotnosti a zatížení je paleta spolehlivým a nákladově efektivním nosičem pro středně velké náklady. Díky optimálnímu rozložení plastu do struktury palety nese paleta ve vysokých regálech až 1500 kg, a to i přes svou nízkou hmotnost.

VU8$5_NV~UJFMIVC2W~02]L

Přesné rozměry a konstrukce zvyšují spolehlivost procesů v automatických dopravníkových systémech. aby byly ideální pro použití téměř ve všech průmyslových prostředích, jako jsou: tabák, chemický průmysl, obaly, elektronický průmysl, supermarkety atd.

Hot Tags: 4 way entry stohovatelné plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit