Recyklovatelné vývozní plastové palety

Recyklovatelné vývozní plastové palety

Exportní plastové palety jsou ideální pro zásilky „jednosměrné“ a jsou levnou alternativou k ošetřeným / fumigovaným dřevěným paletám, které jsou nákladné, časově náročné a NEZABEZPEČUJÍ, že zboží bude přijato zeměmi ES.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Recyklovatelné vývozní plastové palety


Plastové palety jsou stále více populární pro přepravu zboží po celém světě. Nedávná vylepšení v designu a výrobě palet znamenají, že nyní mají oproti dřevěným paletám značné výhody, zejména pokud se používají pro leteckou nákladní dopravu nebo jiné způsoby mezinárodní přepravy.


Typ:

Odvětrávaná paluba

Styl

Jednostranné

Materiál:

Recyklovaný HDPE

F orklift

OK

H andlift

OK


Rozměr (mm)

Nosnost (KGS)

POČET / Kontejner

L

W

H

Dynamický

Statický

Stojan

20 'GP

40'GP

40'HQ


1200

1000

140

0,5T

1,5 T

/

400 ks

/

1018ks


4


deatil pics_副本


Opakovaná použitelnost

Plastové palety mají mnohem delší životnost než dřevěné palety. Nové plastové palety lze znovu a znovu použít; některé mají životnost až 10 let. Rovněž se s nimi snadněji manipuluje, protože jsou lehčí a nerozštípnou se a nezpůsobí zranění. Trvanlivost plastové palety znamená, že ji lze použít a znovu použít, což vám ušetří peníze i palivo.


Distribuční společnosti na celém světě si uvědomují mnoho výhod, které plastové palety přinášejí jejich podnikům. Jsou nákladově efektivním řešením problému zvyšování cen pohonných hmot a požadavků globálního trhu.

}MZ]%13V9(JWLQKLKZ227IV


Díky kvalifikovanému týmu profesionálů a pokročilé výrobní jednotky poskytujeme široký sortiment plastových úložných palet.


Naše plastové palety Warehouse mohou být použity v jakémkoli průmyslu, ale jsou zvláště účinné v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, kde společnosti usilují o zvýšení hygienických standardů v rámci své organizace. Dřevo má porézní povahu a je tedy známo, že absorbuje a udržuje škodlivé bakterie. Vzhledem k tomu, že není možné jej náležitě vyčistit, zvyšuje dřevo riziko křížové kontaminace, což může být pro spotřebitele nebezpečné. Pokud recyklovatelné vývozní plastové palety vyhoví vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: recyklovatelné vývozní plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like