Skladový regál použijte plastovou paletu

Skladový regál použijte plastovou paletu

Přesné rozměry a konstrukce zvyšují spolehlivost procesu v automatických dopravních systémech. díky nim jsou ideální pro použití téměř ve všech průmyslových prostředích, jako jsou: tabák, chemický průmysl, obalový průmysl, supermarkety,
Chat teď

Podrobnosti o produktu

skladovací stojany používají plastové palety


QQ图片20190726110506


Položka skladovací stojany používají plastové palety
velikost
1 200 x 1 000 x 150 mm
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení
5t
dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1t

IMG_3256

Spolehlivost konstrukce je lepší než dřevěná paleta, která může výrazně snížit spotřebu palet, protože má dlouhou životnost, lze ji za normálních podmínek používat déle než dva roky a není nutné provádět opravy.

rack_副本

Díky vynikajícímu poměru hmotnosti a nákladu je paleta nosiče CNplast spolehlivým a nákladově efektivním nosičem pro středně velké náklady. Díky optimální distribuci plastů do struktury palety, nosná paleta CNplast unese až 1 500 kg ve vysokých regálech, navzdory nízké hmotnosti.

IMG_5679_副本

Přesné rozměry a konstrukce zvyšují spolehlivost procesu v automatických dopravních systémech. Díky nim jsou ideální pro použití téměř ve všech průmyslových prostředích, jako jsou: tabák, chemický průmysl, obalový průmysl, supermarkety atd.

Pokud skladovací stojany používají plastové palety vyhovující vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů paletových palet v Číně, kteří Indonésii považují za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: skladovací stojany použití plastových palet, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like