Skladová plastová paleta pro vysoké použití

Skladová plastová paleta pro vysoké použití

Palety, které lze přepravovat, jsou obvykle těžké z důvodu požadovaných nosností.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Skladová plastová paleta pro vysoké použití

Popis produktu

Tento druh skladové plastové palety heavy duty lze přepravovat vysokozdvižným vozíkem, hydraulickými ručními a elektrickými paletovými vozíky, což výrazně zlepšuje efektivitu práce a využití prostoru. Může být použit v kombinaci s krabicí obratu pro zlepšení efektivity práce. Ve srovnání s ocelovými paletami a dřevěnými paletami má výhody lehké hmotnosti, odolnosti proti korozi, odolnosti vůči kyselinám, dlouhé životnosti atd. Kromě toho může být znovu použit nesčetněkrát při rozumném použití a odpadní produkty mohou být recyklovány. Skladová plastová paleta heavy duty je vhodná nejen pro použití na různých regálech, ale také pro stohování ve skladu. Může být také použit v různých typech přepravy nákladních vozidel, což usnadňuje kontejnerovou a sjednocenou přepravu materiálů.


QQ图片20181016170811_副本

  • velikost 1200x1000x150mm, materiál HDPE

  • hmotnost 24 kg s 8 tseel tyčemi

  • statická loiad 6t, dynamická 1,5t, zatížení racku 1,5t

  • barva standardní modrá, bezplatný tisk loga hedvábné síto


DSC_0516_副本

rack_副本

HTB16mbEa.EIL1JjSZFFq6A5kVXa7

Paleta s vysokou životností je navržena tak, aby byla schopna pojmout stanovené množství hmotnosti v otevřeném regálu s rozpětím. Níže uvedený stojan s otevřeným rozpětím má přední a zadní lištu a nic mezi tím. Skladová plastová paleta heavy duty může být také použita v hranovém regálu, kde je paleta podepřna oběma bočními hranami.

Palety, které lze přepravovat, jsou obvykle těžké z důvodu požadovaných nosností.

Plastová paleta Sklad těžké hmotnosti přidaná hmotnost pochází z přídavné konstrukce na spodní straně palety. Skladová plastová paleta, která se používá především pro vlastní nebo zajaté prostředí, je k dispozici v otevřených i uzavřených palubách.

Hot Tags: sklad těžké plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit