Police Rackable Plastová paleta

Police Rackable Plastová paleta

Konstrukce z pozinkovaných tyčí, tyčí na palubě a běžců v příčné poloze, 4 ocelové tyče na palubě, 4 ocelové tyče na běžcích, nosnost je zvýšena na 1500 kg ve vysokých regálech.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

plastová paleta regálového regálu


DSC_0516_副本

  • velikost 1200x1000x150mm, materiál HDPE

  • hmotnost 20,5 kg s 6 ocelemi

  • statické zatížení 5t, dynamické zatížení 1,2t, zatížení regálu 1t


Konstrukce z pozinkovaných tyčí, tyčí na palubě a běžců v příčné poloze, 4 ocelové tyče na palubě, 4 ocelové tyče na běžcích, nosnost je zvýšena na 1500 kg ve vysokých regálech. Otevřená paluba protiskluzová plastová paleta Turecko

Vynikající poměr hmotnosti a zatížení činí paletu spolehlivým, nákladově efektivním nosičem pro středně velká zatížení. Díky optimální distribuci plastů do konstrukce palety nese paleta až do 1500 kg ve vysokých regálech, a to navzdory své nízké hmotnosti.

Otevřená paluba protiskluzová plastová paleta Turecko


Nové plastové + elastomerové protiskluzové rohože, které pomáhají udržet palety před posunutím vidlic a navzájem během přepravy a jsou stohovatelné pro efektivní skladování.

Je-li police regály plastové palety zajišťuje, aby vaše požadavky, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních Rackable Pallet výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: police regály plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit