Plastová paleta pro těžké zatížení

Plastová paleta pro těžké zatížení

Zpráva „Trh s plastovými paletami“ poskytuje silný zdroj pro posouzení trhu s plastovými paletami a dalších kritických jemností, které se s ním ztotožňují.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Použitelné plastové palety s vysokou nosností


DSC_0516_副本

Položka
stojan použít těžkou plastovou paletu
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení 5t
dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1t

Postaveno z pozinkovaných tyčí, tyčí na palubě a běžců v křížové poloze, 4 ocelových tyčí na palubě, 4 ocelových tyčí na běžcích, nosnost je zvýšena na 1 500 kg ve vysokých regálech.

111

Zpráva „Trh s plastovými paletami“ poskytuje silný zdroj pro posouzení trhu s plastovými paletami a dalších kritických jemností, které se s ním ztotožňují. Šetření odhaluje celkové hodnocení a skutečné podrobnosti o trhu s plastovými paletami.

rack_副本


IMG_3256

Zpráva o trhu s plastovými paletami chápe, že s těmito nelítostnými a rychle klíčení podmínek jsou nejlepší zájmové body ve třídě, které jsou předmětem zájmu, zásadní pro urychlení provádění a vytvoření obrovských cílů pro rozvoj a prosperitu.

Pokud stojan používá těžké palety z umělých hmot podle vašich požadavků, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů paletových palet v Číně, kteří Indonésii považují za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: plastová paleta pro těžké použití, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like