Plastová paleta

Plastová paleta

Odolná a dlouhotrvající. Plastové palety se dobře postaví na hrboly a škrábance při opakovaném použití při přepravě
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastová paleta


111


Položka odolná plastová paleta
velikost 1200x1000x150mm
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení 5t dynamické zatížení 1,2t
zatížení regálu 1t

Odolná a dlouhotrvající. Plastové palety se dobře postaví na hrboly a škrábance při opakovaném použití při přepravě. Jsou to vynikající volba, která šetří náklady pro systémy s úzkými smyčkami, kde je můžete znovu a znovu používat. Zatímco dřevěné palety obvykle poskytují méně než tucet použití, plastové palety lze znovu použít více než 200krát.

IMG_3256

Když vyměníte dřevěné palety za plastové palety, ušetříte stromy. A protože vydrží déle než dřevěné palety, plastové palety vyžadují méně zdrojů. A protože jsou recyklovatelné, plastové palety značně snižují množství odpadu, které vaše společnost vyrábí. Recyklovatelné plastové palety nekončí na skládkách a snižují náklady na likvidaci a skládkování.

rack_副本Ultralehká integrovaná konstrukce plastové palety: Plastový průmysl vysokozdvižného vozíku realizuje ultra lehkou a integrovanou konstrukci podle profesionálního designu plastových palet, který je v designu přiměřený, hladký a krásný, praktický a vhodný pro skladování, překládku a na místě. řízení podnikového interiéru, dílenského skladu apod.

HTB1fQioeo3IL1JjSZFMq6yjrFXay


Je-li regálový plastová paleta uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchod kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních Rackable Pallet výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: regály plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like