Vysoce kvalitní rackable plastová paleta

Vysoce kvalitní rackable plastová paleta

Rack Plastové palety mají klíčové výhody: mají konstantní nenaloženou hmotnost, jsou robustní a trvanlivé, s kovovým výztuží
Chat teď

Podrobnosti o produktu

vysoce kvalitní rackable plastová paleta


Rack Plastové palety mají klíčové výhody: mají konstantní hmotnost nenaloženého, jsou robustní a trvanlivé, s kovovým výztužným, jsou obzvláště robustní a vhodné pro použití ve skladu s vysokým nosičem.

3 běžec, čtyřcestný vstup nabízí pohodlný boční vstup, 2-way paletovým vozíkem a 4-way vidlicí.

DSC_0516_副本

Položkyrackable plastová paleta
Velikost1200x1000x150mm
Hmotnost20,5 kg
statické zatížení6t
dynamické zatížení1,2t
zatížení racku1t


IMG_3256

Stavět v pozinkované tyče, tyče na palubě a běžci v křížové poloze, 4 ocelové tyče na palubě, 4 ocelové tyče na běžcích, nosnost se zvyšuje na 1500 kg ve vysokých regálech.


Vyrobeno z panenského polyethylenu s vysokou hustotou pro dlouhou životnost, panenský materiál pro rozměrovou stabilitu při teplotách od -40 °F do +140 °F, krátce až +194 °F (-40 °C až +60 °C, krátce do +90 °C).


Paleta je jednovstřikování, žádné sestavení nebo riziko svařování.QQ图片20181016170811_副本

plastové palety pro skladování jsou určeny pro specifické interní nebo uzavřené smyčky. Jedná se o cenný a důležitý nákup pro každou operaci s ohledem na dlouhodobou návratnost investic (ROI). Při správném zakoupení mohou tyto plastové palety poskytovat skvělé výnosy a zefektivnit provoz.


Hot Tags: vysoce kvalitní rackable plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like