Heavy Duty Racking Použití plastových palet

Heavy Duty Racking Použití plastových palet

Paletové plastové palety jsou navrženy pro skladování nákladů lehce nad podlahou. Mají buď rám obrazu, nebo spodní část běhu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžké nákladní regály používají plastové palety

rack use_.jpg


Položka plastová euro paleta
velikost 1200x1000x150mm
hmotnost 19,5 kg se 4 oceli
statické zatížení 4t
zatížení racku 1t dynamická zátěž 1t

Paletové plastové palety jsou navrženy pro skladování nákladů lehce nad podlahou. Mají buď rámeček s obrazem, nebo dno běhounu. Tyto plastové palety jsou stabilní i při vystavení velkým nákladům. Nemusíte se starat o to, že vaše zatížení klesá nebo klesá.


V současné době máme 3 hlavní konfigurace - třípruhový, rám obrazu a rám obrazu s křížem. Také plastové palety WeePallet jsou vyráběny v pevném a odvětrávaném provedení.


Rack europalety jsou těžké díky vysoké manipulaci s nimi. Kombinace materiálu z HDPE a robustního designu činí naše palety perfektní volbou pro libovolnou aplikaci. To je bez ohledu na váš průmysl - elektronika, ropa, potraviny, farmaceutika atd.

package and shipment.jpg


Pokud těžké nákladní regálové použití plastové palety vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobce paletových palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: heavy duty regály používat plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like