Euro paleta pro vysoké zatížení

Euro paleta pro vysoké zatížení

Plastové palety zapůsobí svou tvarovou stabilitou a dlouhou životností.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paletová euro paleta pro vysoké zatížení


111


Položka
stohovatelná plastová paleta
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
materiál HDPE
hmotnost 20,5 kg
nosnost statický 5t, dynamický 1,2t, stojan 1t

Plastové palety zapůsobí svou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Plýtvání a rozbití, které jsou každodenními událostmi s dřevěnými paletami, nejsou problémem s plasty. Přesná měření a konstrukce vytvářejí vysoký stupeň stability v procesu. Navíc je lze přizpůsobit pro systémy automatizovaného skladování a vychystávání.

QQ图片20150718102026


Jednorázové pořizovací náklady na plastové palety jsou ve srovnání s dřevěnými paletami vysoké. Následné náklady, které vznikají v logistickém dodavatelském řetězci, jsou však výrazně nižší. Nestabilita, snížení nákladů na čištění, snížení poškození produktů v důsledku poškození palety, snížení nákladů na přebalení nebo zbytečné mechanické prostoje a bezproblémová likvidace - to vše přispívá k obrovské nákladové výhodě plastů v moderní logistice. Plastové palety si navíc zachovávají svoji materiálovou hodnotu na konci své provozní životnosti: Jsou 100% recyklovatelné a lze je vrátit zpět na nové palety.

IMG_3256

Pokud těžká regálová europaleta uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů paletových palet v Číně, kteří Indonésii považují za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: těžká regálová euro paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit