Plastová paleta pro vysoké zatížení

Plastová paleta pro vysoké zatížení

Nové protiskluzové rohože z plastu + elastomeru, které zabraňují sklouznutí palet z vidlic a navzájem během přepravy
Chat teď

Podrobnosti o produktu

plastová paleta pro vysoké zatížení


DSC_0516_副本

Položka stojan používejte plastovou paletu
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení 5t
dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1t


Skladování a průmyslové operace se po desetiletí spoléhaly na palety vyrobené ze dřeva pro potřeby skladování a přepravy produktu. Dřevěné palety však mají určité nedostatky, včetně omezené trvanlivosti, příležitostné neschopnosti splnit dnešní hygienické normy a potenciálních zranění způsobených štěpkami dřeva.


Mnoho společností přechází na palety vyrobené z plastových látek - jako je polyethylen o vysoké hustotě (HDPE), polyethylen o nízké hustotě (LDPE), polypropylen (PP), kopolymerní směsi a různé recyklované plastové materiály.


Rack Plastové palety mají klíčové výhody: mají konstantní hmotnost bez nákladu, jsou robustní a trvanlivé, s kovovou výztuží, jsou zvláště robustní a vhodné pro použití ve skladovacích regálech ve vysokých regálech.

Pokud těžká stojanová plastová paleta vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů paletových palet v Číně, kteří Indonésii považují za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: těžká stojanová plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like