Plastová paleta Euro s vysokou nosností

Plastová paleta Euro s vysokou nosností

Plastová paleta Euro Heavy Duty Rackable Euro je vhodná pro vzájemné stohování ve skladu a je vhodná pro použití na všech druzích regálů.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku


Tento druh plastové plastové palety Heavy Duty Rackable je vyroben z vysoce kvalitního HDPE nebo PP s vynikajícím zpracováním. Je bez chuti, netoxický a má dobrou odolnost. Konstrukce kulatých nohou zvyšuje antikolizní schopnost při provozu vysokozdvižného vozíku a pád palety dobře absorbuje nárazovou sílu a hraje roli při prevenci pádu.


položka Plastová paleta Euro s vysokou nosností
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
materiál hdpe
hmotnost 20,5 kg
stati zatížení 5t dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1tHTB1b6IIXLDH8KJjy1Xcq6ApdXXaJ_.webp.jpg

Je uvnitř opatřena pozinkovanými ocelovými tyčemi, 4 ocelovými tyčemi na běžcích, nosnost ve zvýšeném stavu byla zvýšena na 1 500 kg. Ocel je zabudována do vnitřní struktury zásobníku a není vystavena vnějšku zásobníku. IMG_3256

Zátka pro ocelovou tyč je navržena tak, aby byla připevněna samořeznými šrouby, aby se zabránilo pádu, pádu a zranění zástrčky. Plastová paleta Euro Heavy Duty Rackable Euro je vhodná pro vzájemné stohování ve skladu a je vhodná pro použití na všech druzích regálů. Zákazníkům nabízíme různé vzory, z nichž si mohou vybrat.

HTB1h1C6djbguuRkHFrdq6z.LFXaX_.webp.jpg

Společnost Qingdao CNplast Co., Ltd. byla založena v roce 2000, v době, kdy plastová paleta začala působit ve světě logistiky.

QQ图片20170608104232

Qingdao CNplast Co., Ltd se rozkládá na ploše 75 000 metrů čtverečních a má dvě velké výrobní základny, celkem velký vstřikovací lis, svařovací stroj pro tavné tavení, zabraňující kluzkým svařovacím strojům 100 jednotek, produktivita 2 miliony kusů ročně, převážně zapojený do téměř tři sta druhů plastových výrobků: plastová paleta, plastová paletová krabice, skládací paletová krabice, dodávka a výroba plastových popelnic jako jeden z high-tech podniků.

VU8$5_NV~UJFMIVC2W~02]L

Qingdao CNplast Co., Ltd se vyvinula v tandemu s požadavky trhu pro plastové palety a plastové bedny pro všechny druhy skladovacích aplikací po celém světě a v současné době dodává produkty do celé řady průmyslových odvětví, včetně, ale nejen, mlýnů, farmaceutických společností a mléčné farmy.

Hot Tags: plastová paleta eura pro těžký provoz, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like