Heavy Duty plastové Regály paletové

Heavy Duty plastové Regály paletové

Stojan na plastové paletě mají klíčové výhody: mají konstantní pohotovostní hmotnosti, jsou robustní a odolné, s kovovou výztuží, jsou obzvláště robustní a vhodné pro použití ve vysoce stojan na uskladnění
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Montovatelné do rozvaděče plastové palety pro prodej

111.jpg


Položkatěžké Paletové regály paletové
velikost1200x1000x150mm
Hmotnost19,5 kg s 4 ocelí
statické zatížení4T
dynamické zatížení1T
zatížení stojanu1T

Stojan na plastové paletě mají klíčové výhody: mají konstantní pohotovostní hmotnosti, jsou robustní a odolné, s kovovou výztuží, jsou obzvláště robustní a vhodné pro použití ve vysoce stojan na uskladnění.


V pozinkované bary, bary na palubě a běžci v pozici, 4 ocelové tyče na palubě, 4 ocelové tyče na běžce, nosnost je zvýšena na 1000 kg ve vysokých regálů. Oceli vybudovat uvnitř vnitřní struktura palet, není vystaven palet venku, a konektor pro ocelové tyče, které jsou navrženy jako přišijeme samořezné šrouby, aby se zabránilo plug odpadávat, ocel, padají a zranil zaměstnance.


rack_副本.jpg

Je-li váš požadavek vychází vstříc trvanlivých plastové Regály paletové, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních vestavěné palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: plastovým Regály paletové, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit