Euro plastová paleta

Euro plastová paleta

Tato plastová paleta s ocelovými tyčemi může při použití palety na polici pojmout 1000 kg, je vhodná pro použití v regálech. Také prošel certifikátem SGS ISO, se zárukou 3 roky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paleta Euro Plastic prokázala znovu a znovu schopnost odolávat opakovanému zneužívání systému s uzavřenou smyčkou. Průměrná dřevěná paleta v průměru trvá asi tucet použití, zatímco plastové palety lze znovu použít více než 200krát!


Plastové palety mají také své výhody oproti dřevu, jakož i řadu nevýhod, které je třeba zohlednit. Před použitím pro mezinárodní přepravu je třeba dřevěné palety tepelně ošetřit.

Položka euro plastová paleta
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
materiál hdpe
statické zatížení 5t
dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1t

Plastová paleta eura vydrží po dlouhou dobu, aniž by byla dotčena kvalita. Díky tomu je pro společnosti efektivní investicí. Plast má také své ekologické výhody a palety mohou být vyrobeny z recyklovaných materiálů. Rozbitá plastová paleta může být poté rozemleta na další předměty.

111

Tyto palety jsou odolné vůči chemikáliím a vlhkosti, stejně jako rychlé a snadné čištění. Tím je zajištěno, že palety jsou mimořádně hygienické a díky tomu jsou vhodné pro použití v průmyslových odvětvích, jako jsou potraviny a farmaceutika.

IMG_3256

Tato plastová paleta s ocelovými tyčemi může při použití palety na polici pojmout 1000 kg, je vhodná pro použití v regálech.

Také prošel certifikátem SGS ISO, se zárukou 3 roky.

QQ 图片 20170608104232

Hot Tags: euro plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like