Plastová paleta Euro

Plastová paleta Euro

Tato plastová paleta s ocelovými tyčemi, může pojmout 1000 kg při použití palety na polici, je vhodná pro regálové použití. Také prošel certifikátem SGS ISO, se zárukou 3 roky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Euro Plastová paleta znovu a znovu prokázala schopnost postavit se opakovanému zneužívání uzavřeného systému. Standardní dřevěná paleta obvykle vydrží asi tucet použití, zatímco plastové palety lze znovu použít více než 200krát!


Plastové palety mají také své výhody oproti dřevu, stejně jako řadu nevýhod, které je třeba zohlednit. Před tím, než mohou být použity pro mezinárodní přepravu, musí být dřevěné palety tepelně ošetřeny.

Položkyeuro plastová paleta
Velikost1200x1000x150mm
Hmotnost20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
MateriálHdpe
statické zatížení5t
dynamické zatížení1,2t
zatížení racku1t

Plastová paleta v eurech vydrží značnou dobu, aniž by byla ovlivněna kvalita. To z něj činí efektivní investici pro společnosti. Plast má také své environmentální výhody a palety mohou být vyrobeny z recyklovaných materiálů. Rozbitá plastová paleta pak může být rozemleta a vyrobena na další předměty.

111

IMG_3256

QQ图片20170608104232

Tato euro plastová paleta s ocelovými tyčemi, může pojmout 1000 kg při použití palety na polici, je vhodná pro regálové použití.

Také prošel certifikátem SGS ISO, se zárukou 3 roky.


Tyto plastové palety Euro jsou odolné vůči chemikáliím a vlhkosti a jsou rychlé a snadno se čistí. Tím je zajištěno, že palety jsou extrémně hygienické a jsou vhodné pro použití v průmyslových odvětvích, jako jsou potraviny a léčiva.

Hot Tags: euro plast paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit