Palety s velkou zátěží

Palety s velkou zátěží

Naše paleta Spill je speciálně konstruována tak, aby podporovala těžká zatížení a byla navržena tak, aby se dala snadno používat a přepravovat.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

palety s velkým únikem

74

Naše paleta Spill je speciálně konstruována tak, aby podporovala těžká zatížení a byla navržena tak, aby se dala snadno používat a přepravovat. Díky jeho 100% polyethylenové konstrukci je kompatibilní s celou řadou chemikálií, zatímco nízkopodlažní stěny umožňují snadnější přístup k odlévání.


Pomáhá splnit předpisy pro omezení úniku až pro čtyři sudy a splňuje požadavky SPCC a EPA.

QQ图片20171110101218

Odkapávací misky lze také umístit pod stroje; včetně generátorů a výrobních zařízení pro sběr všech kapek a zabránění šíření po podlahách.


Používání odkapávacích misek pomáhá udržovat bezpečné pracovní prostředí, zabraňuje šíření rozlití a možného poškození podlahy. Tím, že obsahuje kapaliny v rámci odkapávací misky, je doba čištění výrazně snížena.

4 drum spill pa[00_00_19][20171220-170945-1]

Žlutá paleta pro chemické skladování se vyrábí ze 100% (žlutého) vysokopevnostního HDPE vstřikováním. Všechny polyethylenové konstrukce poskytují vynikající odolnost, chemickou kompatibilitu.


Funkce:


Kapacita 488 litrů (129 galonů),


Stěny a rošty jsou rovné, snadno se pohybují bubny z jedné palety do druhé,


Vyměnitelné rošty pro palety / palety s velkými otvory pro snadnou detekci úniku a odstranění rozlití,


Kapsy pro vysokozdvižné vozíky se dvěma konci jsou kompatibilní s většinou vysokozdvižných vozíků,


Nestabilní design pro minimální prostor pro skladování a přepravu,


HDPE bluel rošt.

Pokud palety s velkou únikovou zábranou vyhovují vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodních výrobcích v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců plastových rozlitých palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: těžké úniky únik palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like