Paleta 4 rozlitých bicích

Paleta 4 rozlitých bicích

Rozlitá paleta je speciálně zkonstruována pro nesení těžkých břemen a je navržena pro snadné použití a přepravu. Díky 100% polyethylenové konstrukci je kompatibilní s celou řadou chemikálií, zatímco nízké stěny umožňují snadnější přístup k nalití.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

4 palety rozlité palety a kontejnery


Rozlitá paleta je sdružený druhotný kontejnment, který je navržen tak, aby pojal kontejnery s olejem a palivem, obvykle buď v bubnu o objemu 205 litrů (45 imp gal; 54 US gal), nebo v mezilehlém kontejneru. Říká se tomu „sekundární kontejnmentová položka“, protože je určena k zachycení úniků a rozlití obsahu kontejneru, který na něm spočívá.


Rozlité palety se mohou dodávat v různých velikostech, aby pojaly více kontejnerů.


Modelka

Obal modelu A

Paleta modelu B

Barva:

Žlutá jímka a černé sítě

Materiál:

HDPE

Rozměry L * W * H:

1300 x 1300 x 150 mm

1300 x 300 x 300 mm

Hmotnost:

32 kg

36 kg

Kapacita jímky:

150 l

200 l

Struktura produktu:

4 způsoby vstupu handlift

4 způsoby vstupu ruční a vysokozdvižný vozík

Logo:

Zdarma logo hedvábné obrazovky, reliéfní tisk loga


4 drums spill pallet


Rozlité palety jsou dnes nejflexibilnější a nejkomplexnější produkty na ochranu proti úniku, kontejnery a skladování na současném trhu. Palety jsou vyrobeny z polyethylenu o vysoké hustotě (HDPE) pro vynikající chemickou odolnost a mají patentovanou vyjímatelnou černou HDPE mřížku Eagle pro snadnější čištění.

4 drum spill pallet

Palety na zachycení úniku jsou konstruovány s inovativním designem nazvaným „Cross of Life“, který chrání strukturální integritu palety a zároveň nese velké zatížení v průběhu času. Vzhledem k tomu, že na horní část palety je kladena větší váha, kříž přitahuje polyetylenové strany směrem do středu, místo aby jim umožňovaly klesat ven.


Tím se značně prodlužuje životnost kontejnovací palety a chrání se před velkými rozlisky Hazmat způsobenými prohnutými stranami.
Pokud 4 palety vylijou paletu podle vašich požadavků, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: 4 palety rozlité palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit