2 Trum plastová paleta

2 Trum plastová paleta

2 trum plastové trayis pro rozlití nebo úniku nebezpečných věcí, které jsou uloženy v kontejnerech na hlavním panelu. Je navržen tak, aby držet až do 2 x 200lt sudy v statické umístění.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

              

plastový zásobník 2 Tru                          DSC_0494.JPG   DSC_0491.JPG

Položkaplastový zásobník 2 Tru
velikost1300 * 660 * 150 mm
hmotnost/objem17kg/80 l
materiálHPPE
statické zatížení600kg
dynamické zatížení1 300 kg


              

2 trum plastový zásobník byl navržen jako skutečný univerzál, který nabízí vysoký výkon. Je univerzálně použitelný v uzavřeném, výrobních závodů a zboží distribuce. Nárazuvzdorný sílu této palety významně snižuje riziko poškození s tak nesprávným zacházením a tím prodlužuje životnost. Je to snadné čištění po použití a hlavně používané pro sklad s vysokou zátěží.


   IMG_9263.JPG          IMG_9267.JPG

              

2 trum plastový zásobník pro ochranu odkapávání a úniku. Uzavřené pěnové bočnice umožňují snadné nakládání a vykládání s ručním vozíkem, zatímco těžké průmyslové textilie může postavit do některé z nejtvrdších chemikálií.


Je-li 2 Trum plastových palet uspokojí váš požadavek, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních plastové palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: 2 Trum plastových palet, Čína, továrna, dodavatele, výrobce, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like