2 drum skvrna zadržování paleta

2 drum skvrna zadržování paleta

Cnplast 2 bubnový paleta je vyrobena z trvanlivé žluté vysoká hustota polyethylenu (HDPE) pro vynikající odolnost proti chemikáliím. Tato platforma zahrnuje si Cnplast patentovaný odnímatelný HDPE mříž a odvodnění pro snadné čištění a má pohodlné fork lift kapsy.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

2 buben skvrna zadržování paleta

              DSC_0510.JPG  image.png

Položka2 buben skvrna zadržování paleta
velikost1300 * 660 * 300 mm
Hmotnost22kg
kapacita oleje120 litrů
statické zatížení1 300 kg
dynamické zatížení600kg

       

Cnplast 2 bubnový paleta je vyrobena z trvanlivé žluté vysoká hustota polyethylenu (HDPE) pro vynikající odolnost proti chemikáliím. Tato platforma zahrnuje si Cnplast patentovaný odnímatelný HDPE mříž a odvodnění pro snadné čištění a má pohodlné fork lift kapsy.image.png  image.png


image.png  image.png

2-drum skvrna palet jímku s odtokem. 300mm Výška design a 120 litrů. nosnost udržet své bicí na snadno dostupné a bezpečné úrovni. Jednotka poskytuje chemické, UV, rez a odolnost proti korozi, zatímco texturou odnímatelný rošt zabrání klouzání bicí a poskytuje neomezený a hádka drzý jímku.

image.png  image.png

Pokud palety izolační úniku 2 buben uspokojí váš požadavek, Vítejte, velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních plastové palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: 2 buben skvrna zadržování paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like