Plastová paleta pro použití v stojanu

Plastová paleta pro použití v stojanu

Odolný a dlouhodobý. Plastové palety dobře odolávají nárazům a škrábancům opakovaného použití při přepravě.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

plastová paleta pro vysoké zatížení

111

Položka plastová paleta pro použití v stojanu
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
materiál hdpe
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení 5t
dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1t

Vyrobeno z panenského polyethylenu o vysoké hustotě pro dlouhou životnost, panenský materiál pro rozměrovou stabilitu v teplotách od -40 ° F do +140 ° F, krátce do +194 ° F (-40 ° C až +60 ° C, krátce nahoru) do +90 ° C).


Paleta je jednorázové vstřikování, bez rizika sestavení nebo svařování.

DSC_0516_副本

Následuje 10 výhod plastových palet přes dřevěné palety:


Odolný a dlouhodobý. Plastové palety dobře odolávají nárazům a škrábancům opakovaného použití při přepravě. Jsou vynikající a cenově výhodnou volbou pro systémy s úzkým okruhem, kde je můžete znovu a znovu použít. Zatímco dřevěné palety obvykle poskytují méně než tucet použití, plastové palety lze znovu použít více než 200krát.

IMG_3256

dvoubarevné protiskluzové rohože Nové plastové + elastomerní protiskluzové rohože , s dobrou odolností proti otěru a protiskluzovým efektem, zabraňte normální protiskluzové páchnutí, špatnému protiskluzu, vypadnutí


Postavte pozinkované tyče, tyče na palubě a běžce v křížové poloze, 4 ocelové tyče na palubě, 4 ocelové tyče na běžcích, aby byla zaručena vysoká kvalita palety.

HTB1fQioeo3IL1JjSZFMq6yjrFXay

sádrový design pro připevnění ocelových tyčí Zástrčka pro ocelové tyče navržená pro připevnění pomocí samořezných šroubů, aby se zabránilo pádu konektoru, padání oceli

Pokud plastová stojanová paleta vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: plastová paletová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like