Farmaceutické hygienické plastové palety

Farmaceutické hygienické plastové palety

Farmaceutické hygienické plastové palety s novými přísnými požadavky na design a provedení pro provoz v podmínkách potravinářského průmyslu. Unikátní designové plastové palety bez ostrých rohů, hran a otevřených výztuh tvoří otevřené U profily, poskytují zcela utěsněnou nepromokavou konstrukci a přinášejí přesvědčivé výhody.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Farmaceutické hygienické plastové palety


velikost 1200 * 1 000 * 150

plastová hmotnost 18 kg, ocelové tyče dostupné pro regály

statické zatížení 4 000–6 000 kg, dynamické zatížení 1 000–2 000 kg


1. Sanitární přepravní zařízení: Konstrukce a údržba vozidel a přepravních zařízení nemůže způsobit, že jídlo, které přepravuje, se stane nebezpečným. Vozidla a vybavení musí být možné přiměřeně vyčistit pro zamýšlené použití.

2. Řízené teploty v dodavatelských řetězcích: Během přepravy musí být sledovány a zaznamenávány teploty, aby se zajistilo, že zůstanou ve vhodném rozmezí pro dodávané jídlo.

3. Eliminovaná rizika křížové kontaminace: Je třeba zabránit kontaminaci potravin připravených k přímé spotřebě syrovými potravinami, jakož i křížové kontaminaci potravin chemickými látkami a patogeny.

4. Školení hygieny pracovníků: Dopravní personál musí být vyškolen v hygienických přepravních postupech a školení musí být zdokumentováno.

5. Přesné záznamy: Záznamy o postupech, dohodách a školeních musí být vedeny po dobu dvanácti měsíců.


Hygienické palety farmaceutického průmyslu


Maximální čistota je zaručena automatickým nebo ručním mytím, což je díky konstrukčnímu řešení a hladkému povrchu nenáročné jak z hlediska času, tak hospodárnosti. Farmaceutické hygienické plastové palety mají zcela uzavřenou a zaoblenou strukturu. Hygienické plastové palety jsou vhodné pro manipulaci, skladování a přepravu potravin.


Hygienické palety farmaceutického průmyslu 1

Farmaceutické hygienické plastové palety 3 běžců standardních rozměrů ideální pro prostředí vyžadující maximální hygienu s maximálním přínosem zatížení v regálu. Zcela čisté a uzavřené zařízení, které usnadňuje čištění po každém opětovném použití. Ideální řešení pro aplikace v bílé místnosti.


Hot Tags: farmaceutické hygienické plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like