JEDNÍM ZE ZPŮSOBŮ VYUŽITÍ PALETY

JEDNÍM ZE ZPŮSOBŮ VYUŽITÍ PALETY

Exportu kontejneru palety palety 1210JP-C je optimální nosič kontejneru logistiky v oblasti exportu. Se svými rozměry 1200 mm. Snadno čisté, jednoduché ovládání a absolutně bez údržby, učinil jméno pro sebe na trhu jako chemikálie palet. Technické...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paletový kontejner exportu


VPaleta 1210JP-Cje optimální nosič kontejneru logistiky v oblasti exportu. Se svými rozměry1200mm. Snadno čisté, jednoduché ovládání a absolutně bez údržby, učinil jméno pro sebe na trhu jako chemikálie palet.


Technická specifikace

·Rozměry: 1200 x 1000 x 140mm

·Hmotnost: 6,0 kg

·Statické zatížení: 1,5 t

·Dynamické zatížení: 0,5 t

·Stojan na vysoké úrovni:-

·Materiál: PP / HDPE

·Rozsah pracovní teploty: -20Cpro +40C

Ideální pro kontejnery

Optimální prostor využití kvůli jeho rozměry náměstí 1100

Aby bylo možné optimálně využít dostupný objem kontejneru ISO, oproti Euro palety, mohou být umístěny 1210JP-C, montáž přesně vedle sebe. Extrémně nízká hmotnost pouhých 6,0 kg usnadňuje zpracování pro naložení kontejneru.

Nestable

Snížit náklady na skladování a přepravu

Více palety lze stohovat společně a bez námahy odebrán ze zásobníku znovu.


Robustní okraje

Pro zajištění optimálního zatížení

Zejména pro kontejnerovou dopravou zajištění nákladu hraje určitou roli. Vedle palety horní paluba, která snižuje prokluzování stabilní protiskluzová vnější obruby zajišťuje bezpečné upevnění zboží na paletě.


Je-li jedním ze způsobů využití palet uspokojí váš požadavek, Vítejte v Velkoobchod kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levnou cenu, z naší továrny. Jeden jsme jedním z předních plastové palety výrobců a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavním trhem. Prosím buďte užívat naše kvalitní produkty a kvalitní služby.
Hot Tags: jedním ze způsobů využití palet, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, ceny, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like