Průmyslová střední zatížení 4 Ton stohování Použijte plastovou paletu s plným obvodovým dnem

Průmyslová střední zatížení 4 Ton stohování Použijte plastovou paletu s plným obvodovým dnem

1. rozměr 1200x1000x150mm 2. materiál HDPE 3. statické zatížení 4t 4. dynamické zatížení 1ton 5. vysokozdvižný vozík 4 cestný vstup
Chat teď

Podrobnosti o produktu

průmyslová střední nosnost 4 tuny stohování používejte plastovou paletu s plným obvodovým dnem

Obrázek 21.png


Typ:

Odvětrávaná paluba

Styl

Jednoduchá tvář

Materiál:

HDPE

vysokozdvižný vozík

OK

handlift

OK


Rozměr (mm)

Kapacita zatížení (KGS)

POČET / Kontejner

L

W

H

Dynamický

Statický

Rackování

20 'GP

40'GP

40'HQ

1200

1000

150

1T

4T

/

150 ks

/

374 ks


Vlastnosti a výhody:

Plně perimetrická plastová paleta zajišťuje snadnější demontáž z ručních a poháněných paletových vozíků.

Tato paleta je vhodná pro širokou škálu aplikací, od průmyslového až po maloobchodní, protože je k dispozici s možností otevřené nebo uzavřené paluby. Volitelné okraje umožňují snadné a bezpečné stohování.

Měření 1200 mm (L) x 1000 mm (W) x 150 mm (H), tato středně těžká plná obvodová paleta má šest běžců a nabízí konzistentní výkon za ekonomicky atraktivní cenu.

Vyrobeno z materiálů HDPE, tato paleta váží 14,50 kg a může při použití s vysokozdvižným vozíkem podporovat obrovské statické zatížení 4000 kg a až 1000 kg. Mezi další možnosti patří značení pro identifikaci, speciální barvy pro větší objednávky a protiskluzové vložky. Jedná se o skvělý nový design palet pro aplikace s malým zatížením v maloobchodě a ve všech průmyslových odvětvích.

tianzi.jpg


Osvědčení

图片27.png

Je-li průmyslový nosnost média zatížení 4 tuny stohování použití plastové palety s plným obvodem dno vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní kvalitní výrobky vyrobené v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů palet střednědobých palet v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.

Hot Tags: průmyslové střední zatížení nosnosti 4 tuny stohování použití plastové palety s plným obvodovým dnem, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit