Jednosměrný export Použijte plastovou paletu

Jednosměrný export Použijte plastovou paletu

Paleta je vyrobena z HDPE. Vynikající mechanické vlastnosti, nízká hmotnost a recyklovatelnost.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Jednosměrný export používá plastovou paletu

QQ图片20190428183228


  • velikost 1200x1000x140mm, materiál recyklovaný pp

  • hmotnost 6,2 kg, standardní barva černá

  • statické zatížení 1,5t, dynamické zatížení 0,5t


Paleta je vyrobena z HDPE. Díky vynikajícímu mechanickému výkonu, nízké hmotnosti a recyklovatelnosti se mnoho firem spoléhá na tuto plastovou paletu při přepravě zboží z distribučního skladu do prodejního prostoru. Jejich úsporná funkce šetřící prostor zajišťuje optimální účinnost, když jsou palety na paletách prázdné, což výrazně snižuje náklady na přepravu, což je činí ideálními pro jednosměrné cesty i pro víceúčelové účely. Strany umožňují snadný přístup pro vysokozdvižné vozíky a zvedáky palet.


QQ图片20190428183604


Stejně jako víceúčelové palety jsou jednorázové palety dostupné v mnoha typech, velikostech a cenách. Díky použití různých materiálů jsou palety levnější, ale jsou určeny pouze pro jednorázové použití. Pokud palety nepotřebujete delší dobu, pokud chcete ušetřit peníze, pokud nepotřebujete paletu používat více než jednou nebo pokud vám paleta nebude vrácena, jakmile dorazí na místo určení pak je jednorázová (exportní) paleta pro vás pravděpodobně tou nejlepší volbou.

Je-li jednosměrný vývoz použití plastových palet uspokojí váš požadavek, vítejte na velkoobchodní kvalitu výrobků vyrobených v Číně za nízkou cenu z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců lehkých palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Prosíme Vás, abyste si mohli užívat našich kvalitních produktů a služeb.
Hot Tags: Jednosměrný export použití plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like