Jednosměrná exportní paleta

Jednosměrná exportní paleta

Plastové exportní palety od One Way Solutions jsou vyrobeny pouze z nejodolnějších a nejspolehlivějších plastů, aby vám při přepravě vašich produktů poskytly klid.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

jednosměrná exportní paleta

Všechny plastové vývozní palety jsou zcela v souladu s předpisy ISPM 15 týkajícími se dovozu a vývozu a jsou z nich vyňaty. Druhy opakovaně použitelných plastových palet, které jsou považovány za vhodné pro dovoz a vývoz po celém světě:


Nákladově efektivní

Nízká hmotnost a nízká výška

Vynikající pro letecký náklad

Bezpečné a snadné ovládání

Snižuje náklady na přepravu podle objemu

Není nutné ošetření sirexem

Odolný vůči bugům, bakteriím a houbám

ISPM 15 Schváleno

Ekologický produkt, který je vyroben ze 100% recyklovaného plastu a je plně recyklovatelný


one way export pallet

Tyto plastové palety jsou vyráběny k přepravě materiálů při nejnižších nákladech, díky čemuž jsou velmi populární pro mezinárodní přepravní trh. Nalezení správné možnosti palety vám umožní maximalizovat prostor během přepravy produktu a také vám umožní zajistit, aby vaše vyráběné zboží bylo bezpečné a neporušené, dokud nenarazí na své konečné místo určení.

one way export pallets 1


Naše exportní palety jsou pro zámořské a exportní přepravy snadné a bezproblémové, protože plastové palety nevyžadují nákladné zpracování sirexem ani impregnaci.


Exportované plastové palety jsou obvykle nestabilní. Nestabilní plastové palety vedou k úsporám objemu při skladování a přepravě vnořených palet.


Pokud jednosměrný export palet vyhoví vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů lehkých palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: jednosměrná vývozní paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like