Plastová paleta lehká

Plastová paleta lehká

Plastová paletová paletová paleta, která je patentovaná a neschválená, lehce splňuje požadavky na skladování, přepravu a manipulaci s potravinami pro maloobchodní a velkoobchodní trhy distribuce potravin. Jedná se o ekonomickou a udržitelnou alternativu k dřevu.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastová paleta lehká


image.pngimage.png

Položka Plastová paleta lehká
velikost 1200 * 1000 * 140 mm
hmotnost 6 kg
materiál 100% čistého HDPE
statické zatížení 1500kg
dynamické zatížení 500kg

Plastová paletová paletová paleta, která je patentovaná a neschválená, lehce splňuje požadavky na skladování, přepravu a manipulaci s potravinami pro maloobchodní a velkoobchodní trhy distribuce potravin. Jedná se o ekonomickou a udržitelnou alternativu k dřevu. Dvoudílná svařovaná konstrukce palety nabízí vynikající poměr pevnosti k hmotnosti. Nohy mají kanálový design pro větší trvanlivost. Je lehký, snadno se čistí a poskytuje vyšší zatížení než ostatní palety, které se dnes používají!

Pokud lehké plastové palety vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních světových výrobců palet a dodavatelů v Číně, přičemž Indonésie jako hlavní trh. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: lehká zakázka plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like