Velké odvětrávané plastové kontejnery

Velké odvětrávané plastové kontejnery

Tento velký odvětrávaný plastový kontejner se používá při sklizni, skladování a zpracování chřestu, fazolí, borůvek, třešní, fíků, hroznů, hub a dalších malých pro středně velké ovoce a zeleninu. Minimální objednávka je (1) paleta - 150 kontejnerů, speciální objemová cena na 4 nebo více paletách.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Velké odvětrávané plastové kontejnery


Tyto velké odvětrávané plastové kontejnery jsou vyráběny s perforovanými stranami a pevnou základnou s kapacitou 610 litrů, které slouží jako velkoobjemový zásobník. Vyrobeno z robustního plastu, tato paletová skříň se také velmi snadno čistí. Jsou vybaveny dvěma spodními běžci, aby byly kompatibilní s vysokozdvižným vozíkem.


HDPE stohovatelná plastová paletová krabiceVnější rozměr (mm)

Vnitřní rozměr (mm)


L

W

H

L

W

H

Vnitřní výška (mm)

1200

1000

760

1110

910

600

563


Tyto odvětrávané objemové kontejnery byly určeny pro zemědělský průmysl. Odvětrávané boční stěny a panenský plast umožňují, aby tento plastový kontejner o rozměrech 48x40x31 splňoval standardy USDA pro přímý kontakt s potravinami v zemědělském a potravinářském průmyslu. Vlastní chlazení vodou zabraňuje růstu bakterií a plísní. Perfektní také pro aplikace, kde váš manipulační proces zahrnuje tekutinu, která musí vytékat z produktu. Kovovýroba a lisování jsou v tomto kontejneru oblíbeným odvětvím.

DSC_0170_副本_副本

copy_副本

}MZ]%13V9(JWLQKLKZ227IV

1

Pokud velké odvětrávané plastové kontejnery vyhovují vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů plastových palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: velké odvětrávané plastové kontejnery, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit