Paletové kontejnery na těžké náklady

Paletové kontejnery na těžké náklady

Plastový uzavřený kontejner 120 x 100 pro průmyslové využití o objemu 680 litrů vyrobený z netoxického HDPE (polyethylen o vysoké hustotě), certifikovaný pro přímý kontakt s potravinami, je řešením pro organizování problémů a interních a externích přepravních sestav společnosti. Konvexní struktura stěn zvyšuje celkovou kapacitu a zesílené dno je vhodné pro koncentrované zatížení. Otevření usnadňuje zavádění a získávání obsahu, urychluje ukládání nebo přivádění fází obslužných strojů zpracovatelských linek; často se používá jako náhrada za regály nebo jako podpora displeje výrobků určených k prodeji ve velkoobchodu. Pro tento plastový kontejner jsou k dispozici různá příslušenství, jako jsou kola, víko, příčky, dveře, držák štítků, kohoutek, výtoková hubice a značení.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

stohovatelné paletové kontejnery


Tento velký stohovací paletový kontejner se kvůli uzavřeným bočním stěnám nazývá uzavřený velký box. Obsah této varianty je zvláště dobře chráněn před vnějšími vlivy. Díky integrované plastové paletě jsou uzavřené velké bedny také velmi stabilní. Velké kontejnery jsou proto ideální pro bezpečné skladování a přepravu velkých a objemných produktů. Díky standardizované velikosti uzavřených bigboxů můžete na sebe naskládat několik krabic a optimálně tak využít svůj úložný prostor. Díky hladké vnitřní a vnější stěně lze uzavřený Bigbox rychle a snadno vyčistit.

Kde lze použít paletové boxy?

Uzavřená paletová krabice zajišťuje vysokou bezpečnost při přepravě s relativně nízkou mrtvou hmotností. Těžké, velkoobjemové balené zboží je bezpečně přepravováno a uloženo díky robustní konstrukci a kapacitě až 900 litrů. Ať už jako přepravní nebo skladovací box - plastové bigboxy jsou ideálním doplňkem jakéhokoli skladovacího zařízení. Pevné materiály z různých průmyslových odvětví lze přepravovat z bodu A do bodu B. Pro dokonalý přehled ve skladu máte vždy přehled o zásobách a můžete přehledně třídit obsah.


♦ Materiál: 100% HDPE

♦ Stohovatelné a znovu použitelné.

♦ K dispozici je víko, kolo a odtok vody.

♦ Dynamické zatížení 1 000 kg, statické zatížení 4 000 kg při jednorázovém použití.

♦ Rozměrově stabilní při teplotách od -40 ° C do +70 ° C.

♦ Zadání vysokozdvižného vozíku: 4 způsoby. Vhodné pro mechanický vysokozdvižný vozík a ruční hydraulické vozidlo.

♦ Používá se hlavně pro skladování kapalin, granulí, částí strojů a likvidaci odpadu.


800_ 副本

copy_ 副本

QQ 图片 20180507093653_ 副本

Plastové paletové boxy jsou nejvhodnější pro skladování a přepravu. Proto nabízíme velké plastové boxy a paletové boxy, které jsou nejlepší pro skladování sypkého zboží, ovoce a zeleniny nebo jiných podobných potravin. Naše boxy jsou k dispozici v několika rozměrech a typech, abychom poskytovali pohodlné služby.


Paletová skříň je mimořádně velká, vyhovuje požadavkům průmyslu. Vzhledem k tomu, že jsou kontejnery pro velké objemy s patkami palet pouze to, že se jedná o mnohem rozšířené řešení skladování. Tyto paletové boxy lze snadno zvednout pomocí vysokozdvižného vozíku a přicházejí s nohama, kolečky nebo smykem.


Naše paletová přepravka předává tři základní vlastnosti, které jsou silné, trvanlivé a hygienické. Je velmi důležité mít čistou a hygienickou krabici, protože se používá pro skladování potravin. Plastová paletová krabice jsou ideální pro celou řadu aplikací, kde je hlavním problémem hygiena.


Naše úložiště krabic je navrženo s hladkými povrchy a zakřivenými rohy a bez nečistot. Což se snáze čistí a zároveň chrání obsah před poškozením a není časově náročné. Naše dostupné produkty zahrnují pevné nebo větrané, na běžcích nebo nohou a také zajišťujeme víka pro naše volně ložené kontejnery.

Hot Tags: těžké přepravní paletové kontejnery, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like