tři běžci Plastová paleta

tři běžci Plastová paleta

Plastové palety zaujmou svou tvarovou stabilitou a životností. Plýtvání a rozbití, což jsou každodenní akce s dřevěnými paletami, nejsou problémem plastů
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžká plastová paleta 3 smyky

tři běžci plastová paleta je vyrobena z HDPE/PP. Je bez chuti a netoxický a má dobrou odolnost. Vhodné pro stohování ve skladu, vhodné pro použití na všech druzích polic. Povrch je síťovina, různé vzory, které si můžete vybrat.

Plastové palety s vysokou životností zaujmou svou tvarovou stabilitou a životností. Plýtvání a rozbití, což jsou každodenní akce s dřevěnými paletami, nejsou problémem plastu. Přesná měření a konstrukce vytvářejí vysoký stupeň stability procesu.

111

Položkyplastová paleta v eurech
Velikost1200x1000x150mm
MateriálHdpe
Hmotnost20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení 5tdynamické zatížení 1,2t
zatížení racku 1t

QQ图片20181016170535_副本

Nové plastové + elastomerové protiskluzové rohože, které pomáhají udržet palety odklouznutí vidliček a navzájem během přepravy, a jsou stohovatelné pro efektivní skladování.

IMG_3256


DSC_0988


IMG_5679_副本

Dobrý hygienický výkon: plastový zásobník má dobrou integritu, žádné nehty, netoxický a bez chuti, kyselinovou a alkalickou odolnost, žádné jiskry, může účinně zabránit invazi termitů, může být důkladně vyčištěn a recyklován!

Jsme dobrý výrobce plastových palet v Číně, více plastových palet na prodej. Kromě toho mohou být přizpůsobeny pro automatizované systémy ukládání a vychystávání.

Hot Tags: tři běžci plast paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit