Plastová paleta tři běžci

Plastová paleta tři běžci

Plastové palety zapůsobí svou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Plýtvání a rozbití, které jsou každodenními událostmi s dřevěnými paletami, nejsou problémem s plasty
Chat teď

Podrobnosti o produktu

těžká plastová paleta


111

Položka těžká europaletová paleta
velikost 1 200 x 1 000 x 150 mm
materiál hdpe
hmotnost 20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení 5t dynamické zatížení 1,2 t
zatížení stojanu 1t


plastová paleta se třemi běžci je vyrobena z HDPE / PP. Je bez chuti, netoxický a má dobrou odolnost. Vhodný pro vzájemné stohování ve skladu, vhodný pro použití na všech druzích regálů. Povrch je síťovina, různé vzory si můžete vybrat.

QQ图片20181016170535_副本

Nové protiskluzové rohože z plastu + elastomeru, které pomáhají chránit palety před vysunutím z vidlic a navzájem během přepravy, a jsou stohovatelné pro efektivní skladování.


Plastové palety zapůsobí svou tvarovou stabilitou a dlouhou životností. Plýtvání a rozbití, které jsou každodenními událostmi s dřevěnými paletami, nejsou problémem s plasty. Přesná měření a konstrukce vytvářejí vysoký stupeň stability v procesu. Navíc je lze přizpůsobit pro systémy automatizovaného skladování a vychystávání.

IMG_3256


Dobrý hygienický výkon: plastová vanička má dobrou integritu, žádné nehty, netoxické a bez chuti, odolnost proti kyselinám a zásadám, žádné jiskry, může účinně zabránit invazi termitů, lze důkladně vyčistit a recyklovat!

IMG_5679_副本

Pokud tři palety plastových palet vyhoví vašemu požadavku, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů palet pro těžké náklady v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma a užijte si naše kvalitní produkty a dobré služby.
Hot Tags: Plastová paleta tři běžci, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like