Plastové palety z pevné paluby

Plastové palety z pevné paluby

Strukturální pěna s vysokou hustotou z polyethylenu, která odolává napadení plísněmi, bakteriemi a hmyzem; Uzavřený a svařovaný běžecký systém šetrný k životnímu prostředí, 100% hladký, zcela uzavřený balíček a dno, hygienické snadné čištění.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Funkce produktu

Plastové palety 0010010 nbsp; pevné paluby mohou být ideálním zařízením používaným pro 0010010 nbsp; všechny typy kamionové dopravy, vhodné pro kontejnerovou a jednotkovou přepravu materiálu. Je schopen spolupracovat s protiskluzovou pryží, aby zajistil, že se materiály během manipulace a přepravy neklouznou. Není pochyb o tom, že je bezpečný, hygienický a odolný proti hmyzu, a tím zajišťuje vysoký a spolehlivý výkon.

0010010 nbsp;

Popis výrobku

Plastové palety 0010010 nbsp; pevné paluby jsou vybaveny pokročilým procesem, který má delší životnost pro použití a není potřeba žádná údržba. Díky správné velikosti a kompaktnímu designu může být umístěn všude, aby se uvolnil prostor omezených míst. Navíc je opravdu vhodný pro vzájemné stohování ve skladu a různých typech regálů.


Položkaplastová paleta z pevné paluby
velikost1200 x 1000 x 150 mm
materiálhdpe
hmotnost21 kg s 3 ocelovými tyčemi
statické zatížení6t
dynamické zatížení1.5t
zatížení stojanu1t

DSC_0124

  • 100% panenského hdpe, k dispozici je smíšený hdpe

  • s 3 lyžinami pro stohování a použití v regálech

  • velmi stohování potravin na stojanu s těžkými břemeny

  • patentovaná geometrie svarového švu horní a spodní paluby zajišťuje nejvyšší odolnost proti nárazu, zlomení lemu a pevnou tloušťku stěny

QQ图片20190925104539Ideální pro uzavřené smyčky nebo distribuční řetězce napříč průmyslovými sektory včetně potravin, maloobchodu, zdravotnictví a farmaceutiky

Rack Use Pallet (3)_副本

Náš partner


Naše výrobky jsou široce používány v petrochemii, chemickém průmyslu, pivu, nápojích, potravinách atd. A mnoha dalších průmyslových odvětvích, Nestlé, Cofco, Bunge, Pfizer, Ferrero.

VU8$5_NV~UJFMIVC2W~02]L

Hot Tags: plastové palety z pevné paluby, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like