Paleta pro pevné paluby s velkou hmotností

Paleta pro pevné paluby s velkou hmotností

Plastová paleta pro potravinářský průmysl. Vyrobeno z polyethylenu HDPE z umělé hmoty. - Určeno výhradně pro nápojový průmysl - Protiskluzový pás a průchodky pro bezpečnou manipulaci se zbožím - Extra široké otvory mezi centrálními bloky, což usnadňuje vstup a výstup vysokozdvižných vozíků na paletu
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paleta pro pevné paluby pro vysoké zatížení


Paleta z pevné paluby je určena pro regály. Je vyroben z polypropylenu a bude mít okraj až do 2000 liber. Hladká, neporézní konstrukce chrání produkt (nehty, rzi nebo třísky) a neabsorbuje vlhkost ani zápach. Jeho celoplastická konstrukce zajišťuje rozměrovou konzistenci a opakovatelný výkon po celou dobu jeho životnosti. Masivní paluba vytváří alternativní hygenní řešení pro zákazníky, kteří nemají pračky palet.


Funkce


Plastové palety vyrobené z polypropylenu (PP)

K dispozici je volitelný kovový a rentgenový materiál

Nižší náklady na cestu než u alternativních palet

Všestranná manipulace se čtyřcestným ručním a vysokozdvižným vozíkem

Snadná čistitelnost v jakékoli aplikaci

Nižší hmotnost pro lepší ergonomii

Ruční otvory pro snadné zvedání

Vyšší množství nákladu


Specifikace


jméno výrobku

Plochá plastová paleta s 9 běžci

Materiál

HDPE / PP

Barva

Dle požadavku zákazníka

Velikost

1200 x 1 000 * 140 mm

Styl

Single / double Faced

Typy záznamů

4cestný

Hmotnost

13,5 kg

Dynamické zatížení

1T

Statické zatížení

1T

Zatížení police

NE

Osvědčení

ISO9001, SGS

MOQ

50ks

Balení

Podle vaší žádosti

Produkční kapacita

500ks / den

detail pics_ 副本

89

Výhody plastové palety


Nepórovitá konstrukce odolná proti korozi: Plastové palety s pevným povrchem se skládají z neporézních povrchů, které nezachycují vlhkost nebo nečistoty, takže je lze snadno čistit a jsou vhodné pro hygienické aplikace. Rovněž neobsahují mezery mezi deskami, které umožňují únik tekutin z obalů a poškození jiného zboží.


Bezpečnější manipulace: Lehký design a konstrukce podporují bezpečnější pracovní prostředí. Hladký povrch zabraňuje zranění ve srovnání s třískami, hřebíky a šrouby na dřevěné paletě. Protože mají tendenci vážit méně než dřevěné možnosti, nabízejí plastové palety lepší ergonomii.


Návratnost investic: Pro operace týkající se nákladů nabízejí pevné plastové palety výhodu opakovaného použití. Plastové palety mají mnohem delší životnost než dřevěné palety, což vede k potenciálně vyšší návratnosti investic.


Ekologická šetrnost: Většina pevných plastových palet obsahuje recyklovatelné materiály. Výrobci je vytvářejí z recyklovaného plastu nebo panenské pryskyřice, kterou můžete recyklovat na konci své životnosti.


Trvanlivost: V závislosti na jeho konstrukci může být plastová paleta zajištěna kdekoli od 7 do 10 let používání. Pevné plastové palety mají ve své konstrukci obvykle méně slabých míst, což pomáhá snižovat riziko poškození.


Hot Tags: těžká paleta pro pevné palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like