Plastová paleta na uzavřené potraviny

Plastová paleta na uzavřené potraviny

potravinářská uzavřená plastová paleta je plastová paleta, která je super čistá s velmi malými místy pro vniknutí nebo kontaminaci. Jejich samotný design zabraňuje hromadění nečistot. Navíc díky jejich konstrukci jsou velmi snadno čistitelné. Tradičně mají tyto palety hladký balíček, na který lze umístit jakékoli předměty. Používají se převážně v potravinářském nebo farmaceutickém průmyslu a v současné době se stávají převládajícími v jiných průmyslových odvětvích.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastová paleta na uzavřené potraviny


Potravinová uzavřená plastová paleta navržená tak, aby poskytovala nejvyšší hygienické podmínky pro prostředí bílé místnosti. Zcela hladké a uzavřené zařízení, jak na horním, tak na spodním povrchu.

  • Obzvláště vhodný pro úplné hygienické požadavky potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu

  • Vysoká odolnost proti nárazu - vhodná pro automatizaci

  • Vysoce kvalitní výroba, ideální pro použití v logistických systémech vracení / sdružování

  • Obzvláště vhodný pro prostředí bílé místnosti

  • Robustní plastová paleta, která pokryje většinu aplikací

  • Zcela uzavřené povrchy, které usnadňují čištění

  • Kapacitní zatížení založené na rovnoměrně rozloženém zatížení (UDL)

closed plastic pallet


Největší výhodou uzavřených plastových palet potravinářské kvality je jejich vynikající odolnost vůči chemickým, bakteriálním a jiným formám kontaminace. I malý problém s kontaminací v potravinářském a nápojovém provozu může způsobit značné poškození pověsti a potenciální právní odpovědnost. Jen z tohoto důvodu je investice do kvalitního produktu nezbytná.

food grade closed plastic pallet

Uzavřené plastové palety ProStack jsou snadno použitelné mezi jednotlivými způsoby použití. Díky tomu si můžete udržet produktivitu bez obav z vystavení se riziku. Pro náročné aplikace jsou k dispozici také speciální antimikrobiální palety. Pokračujte v procházení našich webových stránek a získejte více informací o naší kompletní nabídce produktů nebo se obraťte přímo na naši kancelář a projednejte své potřeby s jedním z členů našeho týmu.


Pokud potravinářská uzavřená plastová paleta vyhovuje vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů potravin a farmaceutických palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.

Hot Tags: potravinářská uzavřená plastová paleta, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like