Plastové palety o rozměrech 1200 x 1000 mm

Plastové palety o rozměrech 1200 x 1000 mm

Plastové palety o rozměrech 1200x1000 mm se 3-Runnerem jsou vynikající paletou pro náročné hygienické účely, jako jsou farmaceutické, chemické a potravinářské výrobky. Horní a spodní paluby jsou uzavřené, bez dutin nebo žeber, aby byla zajištěna úplná ochrana před kontaminací. Vzhledem k tomu, že jsou paluby zcela uzavřené, je velmi snadné je čistit
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Plastové palety o rozměrech 1200 x 1000 mm


Plastová paleta vyniká nad dřevěným protějškem v tom, že je ideální pro použití s předměty, které je třeba přepravovat co nejhygieničtěji, aniž by došlo ke kontaktu se zdroji, které by mohly představovat riziko kontaminace, poškozující zdraví ostatních a kazí nebo poškození samotného produktu. Mezi průmyslová odvětví, která mohou tento druh palety požadovat, patří nemocnice a výrobci potravin a nápojů (zejména pro přepravu čerstvých věcí, jako je maso, ryby a mléčné výrobky), supermarkety, benzínové pumpy, jídelny a stravovací zařízení, kteří musí dodržovat přísné normy stanovené Systém HACCP.


Při mnoha použitích pro plastové palety jsou obzvláště hygienické, protože nečistoty nebo případné nečistoty se nemohou přilepit na povrch palety. Dřevo na druhé straně snadno absorbuje vlhkost a bakterie, protože je porézní.


Plastová paleta je také preferovanou volbou pro společnosti vyžadující přísně hygienickou přepravu, protože tato paleta nepřiťahuje hmyz ani hmyz, které jsou také potenciálními zdroji kontaminace.


Pokud znečištění z palety poškodí přepravované zboží, může to způsobit společnosti mnoho problémů, což má za následek ztrátu času a další náklady na výměnu zboží.


Specifikace

Specifikace:

1200 × 800 × 150 mm

Nosnost:

Statické zatížení: 6T

Dynamické zatížení: 1,5T

Racking Load: 1T

Jednotková hmotnost

17 ± 0,5 kg

Materiál

HDPE

Teplota použití

-25 ℃ ~ 40 ℃

Barva

Dle požadavku zákazníka

Označit

Integrovaný tisk

s ilk sítotisk

Strukturální charakteristika:

Typ paluby

Uzavřené paluby

Spodní typ

3 běžci

Zesílení

Paluby: vyztužené 5 ks ocelových trubek

Dno: /

produkční proces

Vstřikování, pájení

Obrázky

2-(3)

1200x1000mm plastic pallets

QQ图片20170725163638

89


Pokud plastové palety o rozměrech 1200x1000 mm vyhoví vašim požadavkům, vítejte na velkoobchodě kvalitních produktů vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů potravin a farmaceutických palet v Číně, přičemž Indonésii považujeme za hlavní trh. Prosím, buďte zdarma, abyste si mohli užít naše kvalitní výrobky a dobré služby.
Hot Tags: Plastové palety o rozměrech 1200 x 1000 mm, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like