Jednosměrná přepravní plastová paleta

Jednosměrná přepravní plastová paleta

Jednorázová plastová paleta je vyrobena z polyethylenu s vysokou hustotou v jednom vstřikování. Jedná se o jednu z cenově nejvýhodnějších možností využití logistických palet.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

jednosměrný přepravní plastový palet deatil pics_副本.jpg


Položka jednosměrná plastová paleta lehká váha
velikost 1200x1000x140mm
hmotnost 6 kg
statické zatížení 1,5 t
dynamické zatížení 0,5 t


Jednorázová plastová paleta je vyrobena z polyethylenu s vysokou hustotou v jednom vstřikování. Jedná se o jednu z cenově nejvýhodnějších možností využití logistických palet. Tato jednosměrná paleta pro export nejenže hraje roli normální palety, ale také řeší problém, že paleta nemůže být po dodání doručena. Má nízké náklady a stabilní využití a je široce používán při přepravě vývozního zboží.


Použití plastových palet je rozsáhlé a lze je použít ve většině přepravních a skladovacích situací. Typické použití pro plastové palety zahrnuje; přepravovat zásilky, přepravovat mezinárodní zásilky, stohovat a ukládat zboží a jakákoli jiná dopravní manévrovací práce.


122.jpg

Pokud je jediná cesta přepravní plastové palety vyhovuje vašim požadavkům, vítáme velkoobchodní prodej kvalitních výrobků vyrobených v Číně za levné ceny z naší továrny. Jsme jedním z předních výrobců a dodavatelů palet pro export a přepravu v Číně, přičemž Indonésie je hlavním trhem. Můžete si užívat našich kvalitních produktů a dobrých služeb.
Hot Tags: jeden způsob dopravy plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit