Euro Mesh Tři běžci Plastové palety

Euro Mesh Tři běžci Plastové palety

Plastové palety se obvykle používají při přepravě čerstvých a zmrazených potravin a farmaceutických nebo jiných výrobků s přísnými hygienickými požadavky.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Euro Mesh tři běžce Plastové palety


Plastové palety se obvykle používají při přepravě čerstvých a zmrazených potravin a farmaceutických nebo jiných výrobků s přísnými hygienickými požadavky. Plastové palety nejsou porézní a snadno se čistí, umývají nebo sterilizují.


Položkyrackable použití plastové palety
Velikost1200x1000x150mm
Hmotnost20,5 kg se 6 ocelovými tyčemi
statické zatížení5t
dynamické zatížení

1.2

zatížení racku1t

3 běžci, čtyřcestný vstup nabízí pohodlný boční vstup, 2-way paletovým vozíkem a 4-way vidlicí

111

Stavět v pozinkované tyče, tyče na palubě a běžci v křížové poloze, 4 ocelové tyče na palubě, 4 ocelové tyče na běžcích, nosnost se zvyšuje na 1500 kg ve vysokých regálech. Oceli se vytvářejí uvnitř vnitřní konstrukce palety, které nejsou vystaveny venkovní paletě, a zástrčka pro ocelové tyče určené k upevnění samořeznými šrouby, aby nedošlo k pádu zástrčky, pádu oceli a zranění pracovníků


IMG_3256

Plastová paleta je něco jiného než standardní nosič. Za každou plastovou paletou se skrývá mimořádný příklad technologie.

LOGO COCA COLA

Naše palety jsou vyrobeny z potravinářského panenského plastu nebo vysoce kvalitních regranulátů ECO, takže naše paletová technologie zaručuje vysokou nosnost a dobrou odolnost proti nárazům a nárazům bez třísek.

VU8$5_NV~UJFMIVC2W~02]L

Plastové palety jsou navrženy tak, aby nahradily dřevo z mnoha provozních důvodů v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, kde je hygiena a trvanlivost nejvyšší prioritou.


Hot Tags: euro ok tři běžci plastové palety, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

You Might Also Like