Palety ASRS pro uložení systému

Palety ASRS pro uložení systému

Regálové palety systému ASRS používají kovové válečky a gravitační sílu k přivádění palet do polohy pro výběr stojanu a používají se pro svou schopnost plynout skladům. Stejně jako u regálů s pohonem a dalších konstrukčních systémů, tok palet funguje tak, že eliminuje uličky, aby se maximalizoval dostupný prostor.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Paletové regály ASRS


Regálové plastové palety překlenují otevřené rozpětí mezi dvěma podpěrami v regálovém systému. Skládací plastové palety, které se většinou nacházejí ve skladech a distribučních centrech, pomáhají společnostem šetřit peníze využíváním vzdušného prostoru.

Spodní strana regálové palety zahrnuje spodní lišty nebo konfigurace rámů obrázků. Dna dodávají paletě sílu a stabilitu, takže mohou bezpečně sedět na horní části stojanu.


regály na palety


Použitý regálový systém (nosník, hrana, váleček, protlačení, průtok, konzola a podpěra) definuje požadavky na spodní konstrukci. Například spodní rám kříže s plným rámem pomáhá operátorům vysokozdvižného vozíku zaměřit paletu na okrajový stojan. Pro běžný nosník paprsků může být vhodnější tři běžce.


Regálové palety jsou obvykle velmi náročné kvůli požadované nosnosti. Přidaná hmotnost pochází z další struktury na spodní straně palety. Používají se především v interiérech nebo v zajetí, plastové palety jsou k dispozici na otevřených i uzavřených palubách.


Hot Tags: ASRS paletové regály, Čína, továrna, dodavatelé, výrobci, velkoobchod, cena, levné, Indonésie

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit