Cívky redukčních ventilů pro závitové kazety

- Sep 02, 2017-

Základní informace

 • Model č .: HC-13

 • Typ: Distribuce přímého jednání

 • Tlak: Nízký tlak

 • Použití: Řízení průtoku

 • Napájení: AC DC

 • Ochranná známka: KVN

 • Původ: Čína

 • Pohon: Elektrický

 • Materiál: litina

 • Napájecí zdroj: stejnosměrný elektromagnetický ventil

 • Použití: průmyslové využití, využití průmyslových vod, využití domácnosti

 • Značka: Kvn / No Brand

 • Specifikace: CE

popis produktu


HC-13

Č. Výrobku KVN159

TYP PRODUKTU HC-13

NORMÁLNÍ NAPĚTÍ AC220V AC110V AC24V DC24V DC48V DC12V

NORMÁLNÍ NAPÁJENÍ DC: 18,5 V stř

TŘÍDA IZOLACE F H

TYP PŘIPOJENÍ DIN43650A


Další napětí a výkon lze přizpůsobit


Celkový rozměr:


Dávejte pozor na


Abyste zamezili zbytečnému poškození a zničení stroje a zařízení, tak si to pečlivě přečtěte:

1. Před montáží výrobku u uvědomte jeho pracovní podmínky a nezbytné ochranné postupy.

2.Pls používejte výrobek podle pokynů spotřebiče, zvláště pokud ho použijete pro plyn nebo okvětní lístek, který je snadno vybuchnutý a použijte ho v podmínkách s vysokou teplotou nebo vysokou vlhkostí nebo leptavá, u byste si měli vybrat vhodné předměty.

3.Je důležité vybrat správné předměty, správný výkon, správné dědictví, správná specifikace je předpokladem dlouhé životnosti produktu.

FAQ

Balení

Transparentní plastová taška + bílá malá krabička + neutrální karton + paleta
Na zakázku jsou k dispozici obaly značky Kveina

Lodní doprava :
Exportní port: Ningbo nebo Shanghai, Čína
Nákladní doprava: po moři, letecky, leteckou kuriérou
Dodací lhůta od 1 do 45 dnů závisí na skutečných objednávkách.

Platební podmínky
Přijmout T / T, L / C, Paypal, západní unie atd.

Pravidla pro ukázky
Pro pravidelnou cívku do 5 kusů zdarma odevzdejte vzorky na účet kuriérů nebo si nás vyzvedněte.
U vlastních položek se bude diskutovat e-mailem.

Reklamační řád
Ujistěte se, že po odeslání zásilky máte 1 rok. Pokud se během tohoto období vyskytne nějaký problém, kontaktujte nás prosím.

Informace o společnosti


Založena v roce 1991, Ningbo Kveina Electronic Technology Co, Ltd (bývalý Fenghua Kai Ri pneumatické stroje Manufactory Co, Ltd je továrna, která se specializuje na výrobu různých solenoid cívky, ex-odolné cívky solenoid, inženýrské hydraulické tlakové cívky, další komponenty solenoidových ventilů.

V současné době jsou výrobky společnosti Kveina široce používány v odvětví pneumatického hydraulického tlaku, potravinářského průmyslu, ropného průmyslu, odprašování, strojírenských strojů, textilu, automobilů, lékařských technologií, technologií procesů, řídících technologií, ekologických technologií a dalších oborů. prodávané v Severní Americe, jižní Americe, Evropě, jihovýchodní Asii, na Středním východě, v Japonsku a dalších místech. Poskytuje klientům produkty mnoha norem. Naše společnost má řadu pokročilých navíjecích strojů, vstřikovacích strojů a monitorovacích a zkušebních zařízení, které zaručují, že můžeme poskytovat zákaznické, profesionální a dokonalé řešení a produkty s vysokými vlastnostmi různým klientům z různých zemí.

Po dlouhém vývoji firma investovala miliony juanů do výstavby standardizované výrobní základny v Fenghua Private Scientific & Technological Park, Ningbo, která pokrývala plochu 15 000 m2. Společnost úspěšně prošla ISO9001: 2001 QMSC, Conformité Européenne (CE) a ISO / TS16949. V roce 2013 produkty z ex-důkazu splňovaly nově zavedené standardy ex-proof a dosáhly nově zavedeného certifikátu a certifikátu typu ec-proof, čímž se staly legitimní podnik s "dvěma certifikáty" požadovanými vnitrostátní technickou kontrolní kanceláří a poskytující silnou podporu kvality výrobků. S ohledem na naši hlavní koncepci provozu uspokojíme zákazníky a vyhrajeme nad trhem, neustále rozšiřujeme trh a klientům je důvěryhodně a věříme. Naše společnost má silnou schopnost provádět vědecké výzkumy. Zřídili jsme tým pro detekci, laboratoř a vědecký výzkumný tým, zavedli jsme mezinárodní pokročilé vědecké a technické poradenství, automatický výrobní proces, štíhlou výrobu a zpracování, intenzivní management na místě a humanistický post-prodejní servis. Sledujeme koncept "Spolehlivost, technická vybavenost a servis.