Silná kvalita, styl a úspěch veletrhu

- Nov 01, 2017-

"Silná kvalita, styl výstavy a úspěch"

 

Pracovní program firemního stylu série aktivit


Jeden účel: 1, realizovat plán během první poloviny aktivit pro provádění odborů, skupinový Výbor pro kulturní a rekreační aktivity prováděné během prázdnin a ducha strany pobočky, odbory; 2, mobilizovat nadšení pracovníků, zvýšit povědomí o bezpečnosti zaměstnanců a pracovní dovednosti, vytvořit komunikační most mezi oddělením a zaměstnanci. Ukažte pracovníky firemního stylu ve stylu Jinghai; 3, vytvořit jednotu a spolupráci, doplňkové výhody, silný popravčí tým.


Dva, téma aktivity silný, kvalitní styl výstavy úspěch, cement větev zaměstnanců stylu série činnosti

Tři, čas činnosti: 2017 listopad - prosinec

Čtyři aktivity: první fáze: "zlepšení kvality zaměstnanců, vytvoření vynikajícího týmu" znalostní soutěž druhá fáze: zábava basketbal třetí etapa: remorkér války čtvrtá etapa: Cara OK soutěž

Pět, program činnosti: první fáze: "podporovat kvalitu zaměstnanců, vytvořit vynikající tým znalostní soutěž 1, pravidla a předpisy, provozní pravidla, bezpečnostní znalosti," 12 disciplína "vynikající personál, memorabilia, podnikové kultury jako znalosti téma soutěže téma.

2, odeberte oddělení jako jednotku nebo tým jako jednotku rozdělit 11 týmů. 3 soutěž vytvořila soutěž, řeč, zábavné hry a další odkazy. 4, soutěž je rozdělena na knockout, semifinále, finále tři etapy, stanovit první cenu 1, dvě ceny 1, tři ceny 3. 5, v souladu se zásadou cvičení a zlepšení, výběr moderátorů přijímá kombinaci vlastní doporučení a doporučení. Druhá fáze: Zábavní basketbal (basketbal, čtyři zápasy s pevným bodem), 1 téma: posílit komunikaci, posílit tělo 2 cíle: přátelství první, soutěž druhé 3, čtyři basketbalové: oddělení nebo tým jako jednotka podle počet lidí, vezměte spoustu formulářů, rozdělené do 4 týmů, každý tým 8 osob. Muži a ženy jsou tři muži a jedna žena. 4, určená střelecká soutěž: rozdělena na mužské a ženské skupiny, každá skupina omezená na 4 osoby (2 muži a ženy každý), účastníci předepsaných střeleckých bodů k dokončení střelby, ve stanoveném čase, nejvíce gólů vyhrát. Třetí etapa: čtyři týmy rozděleny do dvou skupin: remorkér z válečné hry, každý tým vyhrál finále, šampionát. Čtvrtá etapa: Cara OK soutěž 1, téma aktivity: šťastný, že se účastní mého srdce létání 2, doba činnosti: 3. prosince, oddělení jako jednotka k zápisu. 4, podle podmínek účastníků stanovených cen.

huodong2.jpg