Veřejné outdoorové aktivity

- Jan 11, 2018-

Veřejné venkovní aktivity

Dne 12. listopadu naši společnost a Asociace venkovních svazů venkovních sdružení společně organizovali zaměstnance a jejich děti, aby využily sobotní doby k vyzvednutí odpadu a dozvěděli se o oddělení odpadu v horských oblastech kolem starobylého města a pořádají venkovní grilování.

 

Podél meandrující stezky, půl hodiny po jízdě, dobrovolníci z oblasti životního prostředí přišli do "barbecue svatyně" kolem města. Dobrovolníci obdrželi pinzeta s dlouhými rukama, ryby s dlouhými rukama, kbelíky a další nástroje, rozptýlené podél jezera, pečlivě zvedli odpadky.

 

Mezi nimi první třída jen nese hlavu dětí a dobrovolná sestra dohromady, pečlivě zvedla kryt na láhve na zemi a uložila do pytlů na odpadky.

 

Dobrovolníci říkali: "Terén je zde obrovský a obrovský a místní obyvatelé Yishanbangshui si rádi užívají volný čas, piknik, barbecue, hrát atd., A přinese to nějaké odpadky. Doufám, že lidé, volný čas, environmentální povědomí, mohou přinést rekreaci a rekreaci odpadků dál "

 

"Učinit veřejnou službu není závislé pouze na tom, kolik finančních a materiálních zdrojů utratíte, ale klíč je podívat se a používat ji." Generální ředitel dopravy řekl: "Okolí starobylé město je přírodní scenérie, která ještě nebyla vyvinuta. , Chránit ji a doufám, že příští rok, rok poté, každý rok poté, a poté přijmeme naše zaměstnance zde, může být krajina tak krásná jako nyní "

 

Po vyzvednutí odpadků se dobrovolníci setkali, aby se dozvěděli o "klasifikaci odpadků". Rodiče a děti spolu touží po tomto prostředí. Různé druhy odpadů do různých odpadkových sáčků

公益活动.jpg